Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet fenntartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fenntartani egy hosszú párkapcsolatban a romantikát?

Figyelt kérdés

Jó pár éve együtt vagyunk már a barátommal. Ő nagyon jó ember, hiteles, dolgos. A kinézetével sincs baj. Viszont vannak apró "hibái": nem túl romantikus, nehéz őt elbűvölni, nem nagyon hatnak rá a kis pajkos női praktikák, amolyan kis csábítások, tudjátok, pont azért, mert annyira őszinte, hogy tudja: ezek valahol színjátékok.


Ő a szexet szeretné elnyújtani, én viszont inkább a rövid, intenzív aktust szeretem.


Tulajdonképpen elég sok mindenben különbözünk, valahogy mégis együtt vagyunk, gyerekeket is tervezünk.


Volt már, aki azt javasolta, hogy ha elégedetlen vagyok, akkor váltsak. De közben látom magam körül azokat a fiúkat, akik lehet, hogy csábosabbak, és valahogy jobban ki is hozzák a nőből a csábítót, de ők meg szerintem elég csalfák lehetnek (konkrétan tudok is több olyanról, akik házasságban is csalják a feleségeiket.


Az én párom szerintem nem csalna meg engem, többek között ezért is tartok ki mellette, és ugyanez igaz rám is: én nem vagyok hűtlen típus. Csak nem tudom, hogy lehetne felfrissíteni a kapcsolatunkat, változtatni dolgokon, mert kezdenek bennünket is felemészteni a szürke hátköznapok, de nem szeretném, ha ez a kapcsolatunk rovására menne. Tudnátok ötleteket adni?



2014. aug. 31. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Én is olyan vagyok, mint a párod, csak még szenvedélyes is és elbűvölöm a nőt. Szóval igen, váltanod kell, úgy vélem :D
2014. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég fura, hogy szeretnél romantikát, de nem bírod a hosszú aktust... Pedig az kifejezetten romantikus...
2014. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul fogalmaztam :) A romantikus vacsorákat, negédes szavakat (én vagyok a legszerencsésebb férfi a földön..bla-bla..azokat a dumákat, akikről ordít, hogy túlzások, tudjátok)nem igénylem.


Viszont annak örülnék, ha amolyan kis csipkelődések, évődések lennének közöttünk, tudjátok, ami úgy felperzseli a levegőt. Azt hiszem, nekem ez hiányzik. Ez viszont megvan valakiben, nincs, szerintem. Vagy nem tudom, ez tanulható?

2014. aug. 31. 18:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Ami a szexet illeti: én hamar lángra gyúlok, majd hamar kialszom, ő meg a lassan jársz, tovább érsz kategória. Nem hinném, hogy ezen nagyon tudnánk változtatni, azt gondolom, ez alkati dolog, de persze lehet, tévedek, hallgatom azokat, akik másképp gondolják, és tudnának tanácsot adni.
2014. aug. 31. 18:24
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
Omg ebben a hosszú leírásban pl h szereted? Vele maradsz, mert a többi férfi nem hűséges, ő pedig az? Ha csak ennyi köztetek a kohéziós erő, az már régen rossz.
2014. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is azt szűrtem le az írásodból, hogy az egyetlen, ami számodra vonzó benne, az az, hogy nem kell mellette tartanod attól, hogy megcsal. Semmi pozitívat nem írtál. Csak azt, hogy langymeleg posványban telnek a mindennapjaitok, és ebbe terveztek gyereket, de igazából csak azért, mert ez az élet rendje. Lehet, hogy rosszul fogalmaztál, de az írásod alapján visszagondoltam arra, hogy amikor én így éreztem, mint ahogy most gondolom, hogy te érezhetsz, akkor szakítottam az exemmel. Mikor már ésszel felértem a rózsaszín köd felszállása után, hogy semmiben nem passzolunk. Még a szexben sem. Akkor minek tovább erőltetni? És mi a biztosíték arra, hogy ez a pasi nem csal meg? És mitől biztos az, hogy más megtenné? Mellette is eshetsz még nagyon pofára, ahogy más mellett is, de ezt előre nem tudhatja senki.
2014. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:

Utolsó +1.

Dettó ugyanezt érzem és ugyanezt is gondolom.

2014. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Ő nagyon jó ember, hiteles, dolgos. A kinézetével sincs baj"


Ezeket is írtam, rögtön a kérdésben...

2014. aug. 31. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, de sok hiteles és dolgos ember van még rajta kívül, aki nagyon jól is néz ki, és a pajkos női praktikák is hatnak rá, csábos, stb., amit a tiedből hiányolsz, ÉS még hűséges is.


Az enyém is ilyen. Baromi intelligens, több diplomás, sikeres és elismert a munkájában, idősebb kollegák is őt hívják tanácsért. Nagyon jól néz ki, és jól is tartja magát, éveket letagadhat. Sportos, ad az öltözködésre. Elképesztően jó szerető, és nem hagyja, hogy felemésszenek bennünket a szürke hétköznapok. A női praktikákra is vevő, nem veszi képmutatásnak. Rendszeresen kimutatja, hogy imád, mégse viszi túlzásba a romantikát, nem cseppenünk el minden nap. Soha nem adott még okot rá, hogy féltékenykedjek, mindig érezteti velem, hogy én vagyok az első. És nem ő az egyetlen ilyen férfi... Soha nem jutott még eszembe az, mióta vele vagyok, hogy jó lenne, ha változna valamiben, vagy más tulajdonságokkal rendelkezne. Őszintné szólva én továbbra is azt gondolom, hogy nem ti vagytok egymásnak az igaziak, és a helyedben én örülnék, hogy ez már gyerekvállalás előtt kiderült, és nem utána untok rá egymásra annyira, hogy szétmenjetek. Persze vannak emberek, akik eltengődnek életük végéig is egy semmilyen kapcsolatban, mert félnek, hogy annál csak rosszabb jöhet, de én nem ilyen típus vagyok. Egy életem van, a legjobbat akarom belőle kihozni, és ehhez egy olyan társ is hozzátartozik, akiről azt gondolom, hogy tökéletes számomra, és sose merül fel bennem az ellenkezője.

2014. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!