Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mi alapján választ párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mi alapján választ párt, honnan tudját. Ok, h vele jobban jártok, mit egy másik csajjal v. pasival, ilyenkor a megérzéseitekre hagyakoztok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt előre nem lehet tudni. A kötelező köröket le kell futni, megismered aztán kiderül.

Sajnos senkinek nem tudunk még az agyában olvasni így máshogy nem megy.

2014. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én akkor vállaltok párt, ha azon kapom magam, hogy minden dologról ő jut az eszembe, ha meglátom olyan boldog vagyok mint ha szerveztek volna nekem egy meglepetés szülinapi partit.


Ha róla van szó nem érdekel holmi női büszkeség... szaladok utána is akár végig a városon, hogy egy percre beszélhessek vele.


És magányos óráimban arról fantáziálok milyen érzés, ha végig simít a karomon, ha mélyen a szemembe néz, ha vágytól ittasan pillant rám, ha érezném a leheltét a nyakamban...


Amikor ilyenek előfordulnak velem az nekem egyértelmű, hogy az aki nekem kell és akivel boldog lehetek.


Aztán jön, a haditerv, hogy hogy derítsem ki, hogy ő hogy érez, és hogy vehetném rá, hogy ő is így érezzen irántam... de ez egy másik történet... :)

2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
*választok párt
2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetemisták, maguk közül választanak, egyrészt mert nem akarnak a család ellen fordulni másrészt sznobok.

Tehát a nagyon képzettek, lenézik a kevésbé tanultakat, én nem vagyok egy jó végzettségű ember, de akkor is megnézem a dögös főiskolásokat, lesz*rom mit gondolnak.

22F

2014. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kötelező körök az úgy 3-4 találkozást jelent, amikor azért már van némi fogalmam, hogy milyen is a másik ember, plusz milyen a háttere. Ha addig nem ábrándulok ki belőle,talán még kapcsolat is lehet. Ez csak úgy működik, ha külsőre megvan a szimpátia,vonzalom és belsőre is.Egy hullámhosszon vagyunk. Lehet badarságnak hangzik,de a szexnek is működnie kell :)
2014. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor nincs barátom mindig több vasat tartok egyszerre a tűzben. Legutóbb egy 3 éves kapcsolat után 3 férfival ismerkedtem egyszerre. Külsőre mindegyik nagyon tetszett, de aztán ahogy elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni az egyik nem lett túl szimpatikus, így leépítettem. Maradt 2, írásban mindkettővel működött a kémia is, így végül az alapján döntöttem, hogy az egyikük mindig elfoglalt volt, sosem tudtunk összeegyeztetni egy randit, és ez nem tetszett benne, hisz akkor később se lett volna rám ideje. A másikkal elsőre összehoztuk, tökéletesen sikerült. Ő jóval idősebb nálam, az első jelölttel csak 5 év volt köztünk. Igazából ha végig gondolom, minden szempontból jobban jártam vele. Idősebb, tapasztaltabb, egzisztencia, intelligencia, humor, udvariasság, mindenben jobb. A fiatalabb srác azóta is ostromol, nem tudja megemészteni, hogy nem vártam egy randira az örökkévalóságig, és életcéljának tűzte ki, hogy meghódítson.


Úgy gondolom, hogy előre ezt nem tudhatjuk. Most pillanatnyilag azt érzem, sokkal jobban jártam a párommal, mint a másik sráccal jártam volna, vagy akárki mással, akivel régebben ismerkedtem, aki első ránézésre tetszik, stb. Most őt látom a tökéletesnek, de ez nyilván hosszútávon derül ki, hogy így is van-e. De olyankor ott a lehetőség a szakításra, a továbblépésre, és talán a következő lesz a tökéletes.

2014. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bingo 5-ös jól látja.

Ennyire egyszerű :)

2014. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az alap nálam az volt, hogy szimpatikus e külsőre.

Arc, magasság, stb.

Aztán valamennyire megismerem belsőleg is.

Végül az első randi után kiderült, hogy akarunk e kapcsolatot vagy sem.

Aki 1 randi után nem tudott dönteni, azt leépítettem.

Meg persze olyan is volt, amikor én mondtam, hogy nem szeretnék folytatást, mert nem volt szimpatikus az illető...

Ha megszületett a döntés a folytatásra, akkor természetesen megy tovább a randizás.

1 hónapon belül általában eljutottunk a szexig....Ez egy fontos pont. Pl volt amikor abszolút nem működött.. Akkor szakítottam az illetővel. (pl amikor fájdalmat okozott, vagy önző volt, vagy nem akart gumit húzni)

Ha a szex rendben volt, mehetett tovább a kapcsolat. Bár többnyire hamar véget értek. Pár hét, hónap, de minden korábbi esetben 1 éven belül. Egyiknél sem éreztem hogy jól járnék, egyszerűen csak próbáltam megtalálni az igazit.


Nos a férjemmel a szerelem az első randin kialakult. Egyértelmű volt, hogy akarjuk a kapcsolatot. Előtte 18 napig ismerkedtünk. Nagyon vonzódtunk egymáshoz az elejétől, és tetszett a személyisége is, ahogy az enyém is neki. 2 hét után, a harmadik randin lefeküdtünk. Majd az a bizonyos megérzés pedig előjött 3. héten.


Szóval a kapcsolatunk harmadik hetében átéltem vele életem első orgazmusát....azelőtt soha ilyenben nem volt részem, pedig 5 éve aktív voltam szexuálisan. Szóval az a bizonyos megérzés ekkor tört rám...Akkor már biztosan tudtam, hogy vele jobb lesz mint bárki mással... 1 hónap után kérte meg a kezem, évforduló előtt összeköltöztünk, és 6 hónapra rá házasodtunk.:)

2014. szept. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szokták ezt mondani: puding próbája az evés.- hátha kipróbálsz valakit és bármi téren nem jó vele, vagy a szokása miatt vagy az ágyban nem jó, akkor kár vele az időt elvesztegetni, lépni kell tovább.
2014. szept. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
Amit a szívem súg ... Aztán v bejön v nem.
2014. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!