Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek evvel a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek evvel a viselkedéssel mit kezdjek?! 20/f

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Nem rég jöttem még csak össze a mostani baratnömmel. Már egy jó ideje szemeztünk egymással, de most hozott össze minket a sors. Csak ugye elköltözött pár hónappal innen ahol lakom. A lényeg annyi hogy lejött a hétvégére eljött hozzám 'cimszóval'. És ugye úgy volt hogy nálam alszik. De nem, mert a barátnőjénél aludj. Jolvan ez még nem is zavart mert gondoltam régen láttak egymást és vele akar lenni.. De amikor jött a vonattal kimentem elé. Persze a barátjai is jöttek. Jól van az se zavart. És amikor leszállt adott egy puszit és evvel le volt zárva a helyzet és mondta hogy lepakol a barátnőjénél, cimszoval hogy éhes is meg minden. és monta hogy majd ir, és talizunk délután. Így aztán hazamentem.. Vártam és nem írt.. De a fotókat posztolta a barátnője amiket csináltak együtt. Hát jól van gondoltam magamba. Nem idegesitem magam. Az nap nem is írt és nem is taliztunk. Szombaton az az tegnap még délbe se írt. Pedig bombáztam az üzenetekkel. Vártam délután 4-ig.. Aztán írt, hogy nagyon szarul van és aludt. De ha gondolom 6-kor talizhatunk. (hozzá teszem előtte nap este is szanhatott volna rám időt. Helyette bulizott vagy mi) így aztán fel öltöztem, és rohantam mint barom.. Taliztunk is, de a baratnője is ott volt. 5 perc után benyogte hogy mennie kell mert az apja találkozni akar vele. De mondtam neki hogy legalább fél órát maradjon, mert egész hétvége elment. és egy órát se szánt rám. Nagy nehezen maradt majd elindult haza, hogy szarul van.. Majd aztán könyörögtem neki hogy később találkozzunk mert szeretnék vele lenni. De azt mondta nem mert szarul van címszó jött. Hát jó.. Persze kiderült hogy este ismét iszogatott barátnőjével. Semmi baja se volt.. Aztán ma ment haza. Akartam vele talizni de nem írt az üzenetemre. Így kimentem a vasutra.. Jött a barátnőjével. Adott egy puszit és kész.. és mondtam neki hogy elkísérem egy darabig hogy legalább annyit legyünk együtt. Semleges válasz érkezett. Leszalltunk a vonatról és jött a busza. Persze én próbáltam kedves lenni, megöléltem puszilgattam meg minden.. Meg amikor megcsokoltam vissza csokolt , nem erről van szó. De valahogy nem ugy mint én.. és amikor szállt fel a buszra mondtam hogy szeretlek erre mondta hogy én is. de ilyen unottan.. Majd elment. Szerintetek ez mi? Mit jelent? és mert van az hogy barátnője fontosabb volt mint én? Ő jól szórakozott, én szenvettem itthon.. és ez fájt. Holott minden eggyes percett együtt kellet volna lennünk és kihasználni, mert ki tudja mikor adatik meg megint. Mert ő tanul én dolgozok. Általában hétvégén is. A barátnője fontosabb ezek szerint mint én? Vagy csak nem látok valamit a szerelemtől? Közbe meg írja hogy így szeret meg ez meg az. Vagy csak tele tomték a fejét? Nem értem :/
2014. aug. 31. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem hinném,hogy szerelmes beléd.
2014. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én meg írtam neki hogy döntse el hogy mit akar. De azt mondta ne huzzam fel ilyenekkel..
2014. aug. 31. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani de ha szeretne nem keresett volna kifogasokat a talalkozast illetöen. es szentem teljesen igazad van h egyutt kellett volna lennetek.. en se gondoltam volna maskepp.. de egy kisse aggaszto h mikor azt mondtad neki szeretlek ö csak unottan valaszolt. en a helyeben nem ezt mondtam volna.. dehat ez van.. dobd a csajt.. a napnal is vilagosabb h kihasznal es nem akar teged... es meg az is lehet h megcsal es mar nem erez irantad semmit. de lehet persze mas is az oka. mondjuk a tanulas vagy passz mert irtad h meg sulizik vagy lehet vmi aggasztja.. mindenesetre mond meg neki h teged zavar ez a közömbösseg es ha megint jön a lerazos dumakkal dobd.. nekem tenyleg nagyon ugy tünik h ö mar semmit sem erez 16/L
2014. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő arra fogta az egészet hogy mentsruál. és fáj a hasa, meg éhez hasonlók.. De ha szarul van, kérdem én, mert bulizott iszogatótt, és minden mást csinált, engem meg lesza@r magyarul :( kiborit. És nem igazán akarok a szakitason gondolkozni.. Mert én nagyon szeretem..
2014. aug. 31. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, nem így viselkedne...


Jobban járnál ha kidobnád, mert csak szenvedsz miatta, ami nem éri meg. Keress egy rendes lányt aki szeret és törődik veled. Annak van értelme. Ennek a kapcsolatnak nincs.

2014. szept. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a csajt.Nem érdemel meg téged egy ilyen rib.@nc.
2014. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!