Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Miért a nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért a nagyképű pocakos, alkoholista pasik mellett vagytok? Miért nem a sportos, egészségesen élő férfiakra buktok?

Figyelt kérdés
Na és ne gyertek a "nem a külső számít" dumával mert a nagyképű bunkókra buktok. Ez már kiderült. Ja meg a "rossz helyen keresel","vannak kivételek" típusú szövegeket már senki nem hiszi el. Ja amúgy nem az agyon szteroidozott gyurmákra gondolok amikor egészségesre gondolok. Válaszokat várok. Köszi!

2014. aug. 31. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én pont a sportos, egészségesen élő fiukra "bukok".
2014. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
pénz meg a kuki ez a 2 kell
2014. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Azert, mert a lanyoknak nem az a fontos, hogy hogy nez ki a pasi, hanem hogy mennyi penze van.
2014. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szólva rekord gyorsasággal rúgnám ki a srácot ha bunkó lenne a pasi.

"Ja meg a "rossz helyen keresel","vannak kivételek" típusú szövegeket már senki nem hiszi el." Mégis nem bunkó pasiknak is vannak barátnőik, valyon ez miért lehet? Ez olyan mintha azt mondanám hogy MINDEN férfi egy érzéketlen disznó aki CSAK ribikre hajt.

2014. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindig az a k*rv* anyagi biztonság mi?!
2014. aug. 31. 19:16
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert ha megnézel egy olyan srácot mint én, akinek a kedvenc időtöltése a konditerem/szoláriummal, akkor rögtön elkezdenek bunkóskodni az olyan kis idióta nők, akik életükben nem edzettek, nem jártak szépségápolásra, de Ő szerintük egy férfi akkor se merjen túl izmos lenni, vagy épp szép tónusos barnasággal rendelkezni, ha mégis ilyen férfit/fiatal srácot látnak, akkor elkönyvelik nagyképű majomnak, aki csak átmegy a nőkön, és keresi az újabbakat.


Na kb ezért van az hogy még, értelmiségi nők is dagadtabb emberekkel ismerkednek, mert tudják hogy nem fog a csávójuk félrelépni, mint ahogy egy izmos valaki, hol ott megint csak egyéne válogatja, én pl visszahúzódó szerény vagyok annak ellenére ahogy kinézek, nem is kezdeményezek nagyon senkinél, csak akin látom hogy felkeltettem az érdeklődését.

22F

2014. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak bunkok,ennyi

Mit kell ezen csamcsogni

2014. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem a bunkón van a hangsúly. Hanem az életvitelen. Azt nem értem miért vonzóbb egy önpusztító életmód mint egy egészséges?
2014. aug. 31. 19:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Hat en inkabb az egeszseges.fele hajlok

Es hulye az aki alkoholistaval kezd ki..

2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

nem vagyok sem nagyképű, sem pocakos, sem pedig alkoholista, és mégsem volt gondom a nőknek való tetszéssel soha.


azt viszont sajnos jól látom, hogy te miért nem kellesz senkinek. arrogánsan, ellentmondást nem tűrően hirdeted igazságnak eladva a h ülyeséged, és meghazudtolod más emberek szavait, tapasztalatait már előtere is.

ez azért kemény, töki! ha nő lennék, nekem sem kellenél az egyszer biztos.

szívből remélem, hogy nem vagy több 16-nál.

2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!