Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen bonyolult? úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen bonyolult? úgy érzem, megismerkedtem azzal a lánnyal, akit egész életemben kerestem, de mégsem működik a kémia. Nincs vágyam és nem kívánom szexuálisan. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólván ha úgy érzed nem fog ez változni akkor talán jobb elengedni.
2014. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az van,hogy mégsem Ő az.

Csak valaki hasonló.

2014. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

baromira fájdalmas, mert tényleg egy életre tudtam volna vele tervezni...emellett nagyon szép lány, az összes férfi megfordul utána, csak ezt én nem érzem át...

úgy gondolom, hogy részemről nem működik a kémia :(

2014. aug. 31. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, majd jön jobb, akivel minden klappol:)
2014. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Mi lett vegul?:S
2014. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szakítás...de nagyon fájdalmas, mert ő volt a lelki társam...
2014. szept. 16. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:||||| és már nem is beszéltek?
2014. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem beszélünk, nincs értelme...szívemmel kötődöm hozzá, de eszemmel tudom, hogy ugyanaz lenne mint volt...szép emlékként el kell tárolni és elkönyvelni, hogy az életben sajnos van ilyen is...és ha jól értesültem, akkor van már új társa, akivel remélem nagyon boldog lesz, mert megérdemli.
2014. okt. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!