Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az első szerelem nagyon sokáig tartott vagy esetleg még mindig tart? Ha vége lett mi okból?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert egy 15 éves kislány vagyok aki azt hiszi hogy örökké fog tartani. Az első nagy szerelem nálam is elmúlt, pedig négy évig tartott. Csak kiváncsi vagyok hogy vannak-e kivételek.
2014. aug. 31. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
1 szerelem nálam az volt,hogy egyik nap azt mondam,hogy örökké...másnap elhagytam egy jobb csajért:)
2014. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évig tartott.
2014. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az első szerelmemmel vagyok. 2 éve vagyunk együtt,tudom hogy nem mindig tart örökké,(főleg hogy 12 évvel idősebb)de bízom benne hogy ez nem fog elmúlni.Ma is úgy szeretem mint akkor amikor megismertem. :3

Még mindig ugyan azt váltja ki belőlem,amikor megcsókol,ha átölel,vagy ha csak egyszerűen a karjaiban alszom el.


19/F/m

2014. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:

5 év volt.

Mert fiatalok voltunk még, mást akartunk és mert első volt. Mai napig jóban vagyunk.

2014. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 éve még mindig tart

anyosomék 37 êve vannak együtt, első szerelem nekik. ilyen nagyon ritkán fordul elő

2014. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig tartott, mostanra annyira megváltozott. Régen normális, igényes lány volt, most meg ilyen partihurva. Rendesen undorodom már tőle.
2014. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 évig tartott...becsapott, hazudott, megcsalt. Elhagytam és szépen kiszerettem belőle, már nem is hiányzik, örülök, hogy időben rájöttem milyen ember vált belőle, sokat tanultam :) Ő állítása szerint ha hiszem,ha nem még mindig szeret, de szerencsére már nem zaklat...
2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem tart olyan régóta, de bőven ez az eddigi leghosszabb kapcsolatom :D és nem is tervezem hogy véget ér, mert hogy házasok vagyunk már. Decemberben töltjük a 3. házassági évfordulót, és a 4,5 éves kapcsolatot.
2014. szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!