Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik örökké tartó első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örökké tartó első szerelem?

Figyelt kérdés

van esetleg itt valaki aki az elsős szerelmével házasodott össze és alapított családot, és még most is együtt vannak ?

ha igen mikor jöttetek össze és mióta vagytok együtt ? :)


2014. aug. 31. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ritka.
2014. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ritka de van.

Tudok olyat aki az első szerelmével házasodott össze és 50 éve vannak együtt,de olyat is tudok akik 20 év múlva szét mentek

2014. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
mesében
2014. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Én is azt hittem. Mindenki azt hiszi aki először szerelmes hogy örökké fog tartani, és nem. Nekem is hülyeség miatt ment tönkre, ha az nincs talán még mindig együtt vagyunk. Régen talán még volt. Sok olyan idős házaspárt ismerek akik 17-18 évesen házasodtak és 80 évesen még mindig együtt vannak és szeretik egymást. Én is ilyen kapcsolatra vágyok. Talán most megtaláltam az igazit neki viszont én vagyok az első, és megszakad a szívem de úgy érzem egyszer el fogom veszíteni. :(
2014. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden szerelemnek kb ugyanannyi az esélye, hogy az lesz az "örök szerelem". Van, akinél az első, van, akinél a negyedik, van, akinél a tizedik. Csak ebből az elsőt leszámítva a többit nem szoktuk kitüntetettként kezelni, azért tűnik esélytelenebbnek.

De egyébként én is ismertem olyan párt, akik egymásnak az első szerelmei voltak, és halálukig együtt is éltek.

2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Van, a szüleim :D
2014. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Olyan szerintem nem létezik,csak a szép emlékek maradnak meg,amik még vonzák az egyiket a másikhoz a haláluk napjáig,érzik egymást mintha vele lenne,mintha gondolna rá,de az nem szerelem,inkább egy kapcsolat a két ember között,ami talán soha nem szakad meg.Se több sem kevesebb.A szerelem nem örökös,elmúlik a szép,és megmarad a szeretet,tisztelet,becsület,bizalom,eggyüttélés,kapcsolat fejlesztés és az ismerkedés addig tart még a halál el nem választ.Szerintem valahogy igy,de van másfajta tapasztalatom-elméletem is,amit átéltem.Mert nem egyformák a kapcsolatok.Nagyon sok fiatal ember tévhitbe van a kapcsolat 1nő és férfi között iránt.Nem az eggyüttlét feltétlenül az igaz kapcsolat.Hanem az amikor az érzések olyannyira öszsefonódanak a két félnél,mintha eggyek lennének,de mégis ketten vannak,és a távolság sem számit.Sőt még a szavak sem,csak a tista érzéki,agyi alapi-tudatalatti kapcsolat.
2014. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ádám és éva :D
2014. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyet mondok: Az első szerelem mindíg örök, de sohasem igazi.
2014. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen:D


Bár én nem biztos hogy jó példa vagyok. A férjemnek én vagyok az első szerelme és első kapcsolata is minden téren.

Nálam viszont az a helyzet, hogy volt pár kapcsolatom előtte, viszont szerelmes nem voltam egyik korábbi esetben sem.

Tehát gyakorlatilag nekem is ő az első szerelmem, és házasok is vagyunk pár éve. (lassan 3) . Még nem vagyok elég öreg a kérdéshez...de ha ténylegesen csak, a szerelemre vonatkozik a kérdésed, igen, első szerelmei vagyunk egymásnak, és hiszünk benne hogy örökké tart. Ha nem így lenne, nem házasodtunk volna össze.


50 év múlva pedig majd megírom mi a helyzet:D

2014. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!