Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ez hogy működött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez hogy működött? Lehet buta kérdések, de kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy elég hamar lekötöttem magam,6 évig voltam együtt az exemmel, most 22 éves nő vagyok. Mióta egyedülálló lettem nagyon sok fiú megkörnyékezett de picit félek egy új kapcsolattól, mert nálunk valahogy elmaradt ez az igazi udvarlás, hisz még mondhatni gyerekek voltunk ezért kicsit úgy érzem rágörcsölök. Mi anno a neten ismerkedtünk meg aztán utána már elkezdtünk járni, szóval nem volt sok előzménye, csak jött és kialakult minden. Azt szeretném tudni, hogy mi a "menete" egy bimbózó kapcsolatnak? Ti már szerelmesek voltatok, amikor eldöntöttétek, hogy egy pár lesztek? Vagy úgy voltatok, hogy csak tetszik a másik és majd kialakul a szerelem? Na de mi van,ha nem?! Hány ismerkedős randitok volt a hivatalos kapcsolatig? Ki vetette fel a kapcsolat kérdését? Köszi
2014. aug. 31. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
6 ev az jo sok, de minden kapcsolat maskepp alakul.
2014. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huhh, érdekes kérdések. Ebből is látszik, hogy a kelleténél jobban görcsölsz a dolgokon. Tényleg felesleges, mert mindenkinél máshogy megy, és minden személlyel máshogy alakul.

Az én tapasztalatom a következő. Az exemmel 2 éve ismertük egymást amikor jobban elkezdtünk beszélgetni. Elsőnek a személyisége lett szimpatikus, aztán egyre jobban tetszett, és az érzelmes is kialakultak. Majd egy idő után azt vettük észre, hogy hiányzunk egymásnak, ha nem beszélünk mindennap. Hogy ez mennyi ideig tartott? Ötletem sincs. Szerintem 1-2 hónap, mert ő akkoriban Szegeden tanult, én meg pesten. Nem jelentette ki egyikünk se, hogy kapcsolatban vagyunk csak jött az egész, és végül úgy mutattuk már be a másikat az ismerősöknek.

Olyan is volt hogy már a 2. tali után együtt voltam a csajjal, de az olyan hosszú is volt kb.

Azt tanácsolom neked, hogy ne kattogj ezen, élvezd a lehetőségeket, és ha adódik valami, és persze tetszik is, akkor ragad meg. Aztán minden jön magától.

2014. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt több kapcsolatom.Az egyiknél pl barátként találkozgattunk,úgy 5x. Aztán éreztem, hogy valami szikra van köztünk.Nem volt bátorsága megkérdezni a talin, hogy legyen-e komolyabb kettőnkkel,ezért üzenetet küldött.Végül kis gondolkodási idő után visszautasítottam.Pár hét múlva megírtam, hogy hiányzik és összejöttünk.Volt csók,együttalvás,aztán jött minden a magától.Mindennap szinte együtt voltunk.


Egy másik kapcsolatnál barátként taliztunk szintén,mindketten nemrég szakítottunk a régi párunkkal, tehát volt némi fájdalom mindkettőnkben. Jól elvoltunk,elkezdtünk egymáshoz átjárni filmet nézni,de semmi több.Majd egy ilyenből szex lett :D na azóta együtt is élünk már.

2014. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első kapcsolatom 2 hónapig bírtam. El is ment a bizalmam a fiúktól, aztán egy ismerősöm, akit 3 éve ismertem elkezdett kialakulni valami. Idegennyelvben elakadtam, ezért segítséget kértem tőle és meghívtam, hogy együnk valamit mielőtt hozzálátunk. Nagyon rendes volt és viszonzásképp elhívott moziba. Utána még pár találka és bemutattam a szüleimnek, majd ő is az övének. És összejöttünk.
2014. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hónapig beszéltünk neten, telefonon. Az első találkozáskor egyből a lakására mentem és lefeküdtünk, mert már ki voltunk egymásra éhezve. Mivel ez is nagyon jó volt, onnantól egyértelmű volt, hogy együtt vagyunk, és nem csak egy éjszaka volt az egész. Szerelmesek még nyilván nem voltunk egy hónap beszélgetés után, de nagyon vonzódtunk egymáshoz és hamar kialakult a kötődés. Később a szerelem is. Nem vetettük fel a kapcsolat kérdését, alapvető volt. Az első igen heves randink óta volt rengeteg, de már egy párként. Ez a jelenlegi kapcsolatom kialakulásának a leírása, az előző máshogy volt. Ott is netes beszélgetéssel indult, de sokszor találkoztunk, mire akár egy csók is lett volna, 2-3 hónap volt, mire összejöttünk, bár a kapcsolat kérdés ott sem vetődött fel, egyszerűen jött magától, hogy mi mostantól egy pár vagyunk. Ja, és ha nem alakul ki a szerelem, akkor szakítotok és kész. Ez elég hamar kiderül, addigra még nem igazán bonyolódik bele az ember úgyse, és ha nincs szerelem, nem is fáj. 21/N
2014. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemmel pl úgy volt, hogy neten ismerkedtünk meg, lassan 4,5 éve. 18 napig neten ismerkedtünk, üzenetek formájában:) Közben randira hívott. Találkoztunk, gyakorlatilag az első randi alatt egymásba szerettünk...volt több csók, ölelés.., és a randi második felétől kb már fogta a kezemet, és úgy sétáltunk beszélgetés közben. Még egy közös képet is csinált.


12 órát töltöttünk elsőre együtt. Majd még 3 órát msneztünk utána.

Azt tudni kell rólam, hogy jó párszor pofára estem előtte, ezért nagyon nem volt kedvem találgatni, hogy most akkor akar e kapcsolatot vagy sem, ezért akkor msnen egyenesen rákérdeztem, és határozottan igent írt... neki egyértelmű volt, már a randi alatt, hogy egy pár vagyunk... nekem nem, mert előtte több átvágásban is volt részem..szóval már nem tudtam mi van.


Így az első randi az évfordulónk:), az első randit követte a második, majd a harmadik, amin az első 2 szex is megtörtént, aztán másnap még kettő :D. Innentől már 5 napot együtt töltöttünk, együtt alvással meg minden, és 2 napra jártunk haza, hogy a család is lásson. Mindketten otthon laktunk, suliba jártunk.


1 hónap után megkérte a kezemet, miután befejeztük a sulit, az első évfordulónk előtt kicsivel összeköltöztünk, és 6 hónapra rá össze is házasodtunk.:) Bő 3 hónap múlva leszünk 3 éves házasok.:)


Előtte is volt pár kapcsolatom. Mind netről. Neten zajlott az ismerkedés minden esetben. Ez változó volt.... volt 2 hónap és 3 nap is:D Ezeket 1 randi követte, majd eldőlt akarunk e kapcsolatot vagy sem. Volt amikor a pasi nem akart, volt amikor én, illetve amikor mindketten benne voltunk, akkor egyértelmű volt a kapcsolat. Ezek nem tartottak sokáig 3 hét és 4 hónap között változó volt, meddig jártam velük. 1 esetet leszámítva, ami 10 hónapos kapcsolat volt. Kb ennyi.


Elég félénk nő vagyok, ezért nekem könnyebb volt interneten ismerkedni. 1x randiztam személyes ismeretség után, az osztálytársam bátyjával, de nem volt szimpi, így kapcsolat sem lett belőle. Aztán voltak akik az utcán szólítottak le, de nekem ez a fajta ismerkedés nem jön be. Plusz ezek az illetők mind idősebbek voltak. Lásd: én 21-22 éves, ők 30-40.... na kösz nem... Illetve még olyan utcai megszólítós emberke is odajött hozzám, aki egy arany karikagyűrűt mutogatott, és azt mondta odaadja arra az időre, amíg lefekszem vele.. na ezen jót röhögtem, aztán elhajtottam...Ő is egy 40-es pasi volt.

2014. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!