Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van, ha a párom nőnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a párom nőnemű barátainak szöges ellentéte vagyok?

Figyelt kérdés

Előre is köszönök minden értelmes választ, véleményt, vagy olyanok válaszát, akik hasonló cipőben járnak/jártak.


Az a helyzet, hogy a barátomnak több közeli lány barátja is van, amivel önmagában nem lenne problémám, bízom benne, nem féltékenykedek. Mostanában azonban elgondolkoztam, ugyanis feltűnt, hogy ezek a lányok mind teljesen mások, mint én. Én egy csendes, visszafogott lány vagyok, nem sminkelek, nincsen rajtam semmi mű, és azon kívül, hogy nagy a mellem, átlagos a testalkatom, a hasamon egy kis felesleg is van (ami a páromat nem zavarja, azt mondta, így tetszem neki, ahogy vagyok). Az érdeklődési körömet leginkább intellektuális és kultúrával kapcsolatos dolgok alkotják (pl. olvasás, színház, könnyűzenei koncertek). Párom nőnemű barátai viszont egytől egyig harsány, diszkóba járó, műkörmös, erős sminket hordó lányok, többüknek póthaja is van van, mindig magassarkút hordanak, kiemelik a dekoltázsukat. Nincs velük semmi bajom, félreértés ne essék, sőt, biztos vagyok benne, hogy egytől egyig jófej emberek (nem ismerem őket, ugyanis nem akar a társaságába magával vinni, szerinte nem illek oda, ezzel egyetértek, bár ez is bánt kicsit, de ez egy másik téma). Csak borzasztóan aggaszt, hogy ők mind nagyon "csajosak", dekoratívak, én pedig egyszerűen nem ilyen típus vagyok.

Felmerült bennem, hogy vajon miért nem olyan barátnője van, mint ők, és vajon miért ilyen típusú lányokkal barátkozik, hogyha én vagyok a neki való?

20 évesek vagyunk egyébként mind a ketten.



2014. aug. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, nekem is van 1 ilyen havercsajom de sose jarnek vele
2014. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek, hogy miért?:)
2014. aug. 31. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel, hogy veled van kapcsolatban, és nem velük?
2014. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!