Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora szemétség így szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora szemétség így szakítani?

Figyelt kérdés

1 éve járunk.

Ma voltam nála, tök jól elvoltunk.

Aztán most írt rám facebook-on és mondja, hogy szakítani akar, mert már nem szeret.

Mondom miért?

Azt mondja ő már fáradt és megy lefeküdni, majd valamikor megbeszéljük.


Mekkora szemétség már neten szakítani de úgy, hogy meg sem beszélheti az ember? Most így hogy aludjak?

Tényleg nagyon fontos volt így este közölnie.

24F


2014. aug. 31. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
mit vársz, nőből van -.-
2014. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

reggel jobb lett volna?

amugy igazad van, a noket hatosagilag be kene tiltani

2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus idióta női logika /bocsánat hölgyek/
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát nem volt bátorsága szegénynek a szemedbe mondani.Ezért könnyebb üzenetben...
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
1 ez nagyon gonosz volt de jogos mert igy szakitottam vkivel 2 hónapja XD
2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most holnapig megvárja, hogy mit válaszol neki az új srác hogy összejönnek e vagy sem. Ha nem akkor lehet h bocsánatot kér h hülye volt.


Amúgy szánalmas.

2014. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kellemes, de én a szemembe mondtam az exemnek, hogy nem bírom vele és elegem van abból, hogy csak etet. 2 pofon volt a válasza. Azóta nem biztos, hogy valakinek a szemébe merném mondani.

L

2014. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jobb, mint ha rajtakaptad volna mással, egyébként gyávaságnak tartom, ha ezt a szemedbe nem merte, de feltételezem, hogy hasonlóan fiatal, mint te. Hacsak nem az van, hogy tudja, hogy élőben egyből könyörögni kezdtél volna, és azt nem akarta.
2014. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele. Meg fogja kapni a sorstól, amit megérdemel...
2014. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De rossz... Viszont az ilyen ember nem érdemli meg, hogy idegeskedj, vagy szomorkodj miatta. Igazi tuskó. Én se vagyok túl kíméletes és érzelmes nő, eddigi kapcsolataimban mindig én szakítottam, nem a férfi, de ilyet azért nem tennék. Alapvető lenne, hogy a szemébe mondom, és meg is indoklom, amennyiben külön nem kéri, hogy ne tegyem (volt már ilyen, gondolom tudta magától is, mit cseszett el, nem akarta hallani is).
2014. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!