Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom meg csókolt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom meg csókolt! Most mi lesz? 14/L

Figyelt kérdés
3an vagyunk legjobb barátok a srác, en es meg egy lány.. A lány szerelmes a fiuba ugy mit en.. A a fiúnak nem tetszik a barátnőm.. Éppen nálunk voltunk 3an, amikor kiment a csaj a mosdóba, es a barátommal 2en maradtunk a szobába. Hirtelen közelebb hajolt hozzam, es en is hozza.. Magához húzott es megcsókolt. En visszacsokoltam.. Az agyon ülve csokoloztunk kb 10 mp-ig. Meg Szerencse hogy abba hagytunk mielőtt visszajött volna a csaj.. Ugy tettünk mint ha semmi sem történt volna.. Mar azóta egy csomoszor talizunk, meg duma látunk faceen,de nem hoztuk szoba a dolgot. Nagyon vonzodok hozza, de lehet hogy ezzel elveszthetem a barátnőmet!??

2014. aug. 31. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Úgy fogsz szopni, mint a torkosborz!
2014. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aludj kicsi vagy még hozzá
2014. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok!!!!!! Normalis válaszokat várok.
2014. aug. 31. 22:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi 2. Nem neked akartam, hanem az előzőnek.. Igen lehet hogy meg korai.. Köszönöm a valaszodat!
2014. aug. 31. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Úúúristen ezek a tiniproblémák😱

Elsőnek pedig igaza lesz a mai fiatalokat ismerve (ha te nem vagy olyan minden tiszteletem)

Említsd meg nála, a végén csak összejöttök

2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csengu28 válasza:
Szétszedi a másik lány a fejedet :D
2014. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó kis csetepaté lesz.. a srácnak még talán etszeni is fog :D
2014. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás ha beszélsz a barátnőddel, ha értelmes akkor megérti, ha nem akkor nem ér annyit. Magyarázd el neki ,hogy a fiú kezdte. Ha felkapja a vizet akkor magyarázd el neki hogy te tetszel neki és nem ő és ezen nem tud változtatni, emiatt nem haragudhat rád, ha nem tetszik neki akkor nem tetszik.
2014. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. szept. 1. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen!

Nem lettél terhes?

2015. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!