Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mihez kezdjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki évek óta tetszett, de valahogy nem kerültünk sose közelebb egymáshoz:) én nem rég lettem túl egy nagyon rossz kapcsolaton, és pont rosszkor került hozzám közel, mármint még nem álltam készen egy újabb kapcsolatra, de még is összejöttem vele, és minden jó is volt:) aztán lefeküdtünk, és csak úgy dobott,bunkó volt. Letiltott a közösségi oldalon, majd 3 napja egy közös barátunk rám kérdezett, és mondta h beszélne velem de le tiltottam, de közbe ő csak nem emlékezett rá( vagy nem is akart?!) és mondta már neki is h nagyon bánja stb, és nekem is, nagyon rendesen bocsánatot kért.

Most kedves, tetszik ugyan úgy, kicsit szeretem is:( de beszél pár lánnyal, ami nagyon nagyon zavar és nem tudok benne bízni, így meg főleg h másokkal is beszél:( de mondjuk keres minden nap,szóval csak én is fontos vagyok.:)mit tegyek? várjak, vagy mit tanácsoltok?


2014. aug. 31. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, jobbat érdemelsz. Ne alázd magad, ő dobott. Legyen benned büszkeség.
2014. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mikor dobott ki? Mennyit voltatok együtt?
2014. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 17, a fiú 19:) hát talán 2 hetet, de lehet érezte a bizonytalanságom és hogy kicsit várnom kéne ezzel, de elmeséltem neki milyen szörnyű volt az előző kapcsolatom( a barátom erőszakos volt, és zsarolt,fenyegetett) és mondta h megérti, erre ..
2014. aug. 31. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy voltam tavasszal. Utána újra összejöttünk, megint megkapott és utána egyből ugyanúgy dobott. Ezt háromszor tudta eljátszani. Utána nem dőltem be neki.

Óvatosan ;)

2014. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne gyere vele újra össze.. csak ugyanúgy átverne.. én is így jártam sajnos.. de tanultam a hibából.. nem kell neki másik esély ha az elsővel nem élt normálisan
2014. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!