Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten ismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten ismerkedtem egy fiúval, és fel volt azon háborodva hogy én egyáltalán nem bízok benne. Igaza van?

Figyelt kérdés
Írtam neki, hogy azért nem bízok benne, hiszen még csak nem is találkoztunk.
2014. szept. 1. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem láttad, akkor szerintem igazad van.


Ha viszont találkoztok, és mondjuk összejöttök, onnantól teljesen mindegy, hogy a neten, vagy iskolában, vagy egy világkörüli úton ismerkedtetek meg.

2014. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Amikor egy lány rám szált így neten és nem bíztam meg benne mindig felháborodott és kiderült, végül, hogy nekem volt igazam.

2014. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam még soha nem találkoztunk személyesen.
2014. szept. 1. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
jó taktikát alkalmaz a srác :D
2014. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Miért bíznál benne?
2014. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Az interneten mindenki azt ír, amit akar. Nem szabad megbízni senkiben sem látatlanul.
2014. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam. Ha mondtam hogy nem bízok meg ismeretlenül benne mindig felháborodott és mondta hogy ő őszinte mindenben... na kiderült azert hangoztatta ezt mert átvert végig.

Szóval igazad van:)

2014. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!