Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha az EX 1 év után ismét felbukkanna , nagyon csúnyán váltatok el egymástol..de azóta sem találjátok a helyeteket..és még mindig sokat jár a fejetekben... Önhibábol(meg nem értésből) mentetek szét, 1,5 év után...és mindkettötöknek vannak még érzései a másik fel...de egyikőtök sem lép...
2014. szept. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól meggondoltad és tényleg tudnád szeretni és úgy érzed boldog lennél vele, és nem csak a b*száselvonás miatt mennétek bele újra a kapcsolatba, akkor lépj ha ő nem teszi meg, mert aztán utólag b*szhatod, ahogy mondani szokták...
2014. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Basszatok egy nagyon aztán koptasd le :D
2014. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nem..itt nem a sexről van szó !
2014. szept. 1. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi léptünk.Még ráhúztunk 2 év se veled-se nélküled kapcsolatot.Csak ezek után tudtuk lezárni.Legalábbis én.
2014. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem váltunk el szépen a exemmel, de ennek már 3 éve. Viszont azóta is meséli szándékosan olyan embereknek, akikről tudja, hogy visszamondják nekem, hogy engem keres minden lányban, mert még mindig nagyon szeret engem. Én a mai napig nem bírom látni sem, pedig egyszerűen csak meguntam vele lenni. Ő lépne, de nem vagyok hajlandó beszélni vele 2 szót sem. Teljesen mindegy szerintem, hogy mit éreztek egymás iránt, ha csúnyán mentetek szét. Bennem elég nagy sebet ejtene ahhoz, hogy soha többet ne akarjam megpróbálni.
2014. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyarán nem érdemes semmit sem felmelegíteni gondolom ?
2014. szept. 1. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Egy d*gást megért, aztán nem kerestem többé az exet.Olyan jól esett :) Persze azóta is gondolok rá mindennap,csak már felesége van,szóval nem játszanám meg többet,amit a múltban.
2014. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nincs szex hagyd a fas zba csak időpocsékolás

sok nő vár rád még hogy kielégitsd

huzzál bele

2014. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!