Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek ír ilyeneket ez a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír ilyeneket ez a srác? Szeret, meg hiányzom

Figyelt kérdés

Egyszer randiztam egy sráccal 26 éves.

Aztán ki kellett mennie külföldre és egy hét után ilyeneket irogat hogy hiányzom neki meg hogy szeret...

De mire fel, hiszen csak egyszer találkoztam vele.

Oké hogy hogy le akar velem feküdni ha hazajön de mi ez a maszlag


2014. szept. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Áhhhá! Ez mekkora...azt hittem megint egy naív kislány, aki nem érti a dugásra hajtó pasi lélektanát, de az utolsó sor feldobta a napomat :D :D :D
2014. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
na ott a pont :D
2014. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért? Attól, hogy csak dugni akar, még lehet szeretethiányos a srác? Én is jártam már így, hogy csak egyéjszakást beszéltem a csajjal, mégis megszerettem és hiányzott nekem.
2014. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:DD
2014. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!