Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, hogy nem írt a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatba vagyunk. Hétközbe csak facen tudunk beszélni, és ott sem lógok egész nap a nyakán egyedül annyit kértem, hogyha munkából haza ért azért irjon, hogy rendbe megérkezett. Ennyit kértem és nem többet. Délután háromkor ért haza, és este 8-kor még mindig semmi. Tökre aggódtam érte aztán kiderült hogy csak valami hülye számítógépes játékon játszott. Tökre összevesztem vele, hogy nem igaz hogy egy hülye játék fontosabb mint én, szerinte meg nem kéne ennyire kiakadnom. Tudom, hogy ez egy tök piti dolog, de ha valamit megígér akkor tartsa is be. :S
2014. szept. 1. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen drámáztál ezen. Jó, én elhiszem, hogy aggódsz érte, és igazán eszébe lehetett volna, de ezt nem lehet egy legyintéssel elintézni?
2014. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha belemélyedt a játékba még lehet azt se tudja mi folyik körülötte,én is van úgy hogy már írtak de csak 2 óra után veszem észre ilyenkor
2014. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

raid volt wowon és nem volt healer és plusz DKP járt érte értsd meg!


komolyra fordítva a szót...nem szabad összeveszni vele...normálisan meg kell beszélni ezt, hogy szeretnéd ha megtenné ezt neked...ha idegeskedsz hidd el egyikőtöknek sem jó...

2014. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Nem. Raid este szokott lenni a klánnal és én vagyok a heal. :D

Kirakom a guildből ha az engedélyem nélkül raidel, csak úgy össze vissza, még a végén le ID-z nekünk valamit.


Szal, oké én is játszok hülye játékokkal, de az az első mikor haza érek hogy ráírok.

2014. szept. 1. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:

na látom érted miről van szó :D


de akkor se vessz össze vele...nyugodtan higgadtan beszéljétek meg a dolgot...legalábbis szerintem hatásosabb és mind2-töknek jobb lenne...de ha kell akkor tudok írni olyan addont ami kiírja a chatbe amikor beloginol, hogy írjon neked :D és 2 percenként újra küldi 1 órán keresztül :)


na de a lényeg, hogy ezt meg kell beszéljétek nyugodtan :)

2014. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom ismerem azt az addont. :D
2014. szept. 1. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:

na ha van olyan akkor még írni sem kell :D (én arra gondoltam programozok 1-et :D, de ha van akkor nem kell :P)


viszont a higgadt beszélgetés fontos :)

2014. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Áhh, te se vagy kocka. xDDD

Majd legközelebb megmondom hogy higgadtan fogom kirakni a klánból ha annyira nem képes hogy rámirjon. Attól biztos megijed. :DDD

2014. szept. 1. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
én kocka? :D 3 szakmám van informatikából én kocka? :O a munkakörömhöz tartozik a gép előtt ülés :P most is ott ülök bent a munkahelyen :P
2014. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!