Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy bizonytalan vagyok mindig minden páromat illetően?

Figyelt kérdés

Nem sok kapcsolatom volt, csak 4 fiú fogott meg annyira, hogy kapcsolatba bonyolódjak. Összejöttünk, de mindig voltak kételyeim mindegyiküket illetően. Volt ami nem tetszett bennük. Erre szokták mondani h senki sem hibátlan. A tökéletesre vágyom, de létezik olyan? Vagy valakit a hibáival együtt kell elfogadnom? A jelenlegi párommal 1-2 hónapja ismerjük egymást, zavar benne h kissé egoista, és még pár apróság. El tudom fogadni, nincs ezzel gond. Csak néha előjön bennem a bizonytalanság, h lehet nem hozzá kéne majd feleségül mennem a jövőben..de a következő pillanatban meg úgy érzem h ő az, akivel szívesen leélném az életemet. Miért van ez? Normális? Egyébként más helyzetekben is elég bizonytalan vagyok sajnos.

21/L


2014. szept. 1. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes és mindenkit el kell fogadni a hibáival együtt. De az hogy bizonytalan vagy az szerintem tök normális. És te csak azon gondolkozol hogy ő lesz-e az igazi vagy majd valaki más.

Velem sokkal rosszabb, mert mindenkiről azt hiszem hogy az igazi lesz és minél többet csalódok annál kevésbé tudok megbízni bárkiben is.

2014. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Mkinek vannak hibái valóban. De ha igazán szeretsz vkit, vagy észre sem veszed őket vagy simán együtt tudsz élni velük.
2014. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos benned is van hiba, mert tökéletes ember nem létezik. Ezek szerint eljött az idő, hogy leüljetek és megbeszéljétek ezeket a dolgokat, kérdezd csak meg nyugodtan, hogy ő talált-e benned hibát?! Ha azt mondja nem, akkor biztos, azért mert nem akar megbántani, de mond neki, hogy nyugodtan mondja el, hisz most azért ültetek le. És szépen higgadtan, a másikat meghallgatva elmondjátok, megbeszélitek. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás mindig, vagy lehet, hogy kivetíted rá. Nézz magadba, hátha rájössz mivel nem vagy elégedett.

Ha ennyire sok a kétely, nincs elég önbizalmad.


"Ha az életben boldog akarsz lenni, tanulj meg egy embert hibával szeretni, mert ha olyat keresel kibe hiba nincs, más világot válassz, mert a Földön nincs!"

2014. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olyannal nem érdemes kapcsolatot kezdeni, vagy vele maradni, akiben olyan hibát találsz amit nem tudsz elfogadni.


pl én nagyon undorítónak tartom ha egy pasi nagyképű és beképzelt. Soha nem tudnék ilyen embert elfogadni páromnak.


Ha út közben derült ki valami az épp aktuális partneremről, ami nem tetszik, akkor nem maradtam vele kapcsolatban.

Olyan férfit kerestem akinek minden centijét, minden tulajdonságát el tudtam fogadni, és ez nem okozott semmi nehézséget. pl A férjemnek csak olyan rossz dolgai vannak amiről nem tehet: horkol és csikorgatja a fogát:) De ezek nem jellembeli dolgok, és csak időnként jönnek elő, szóval számomra elfogadhatóak.

Ha a személyiségében lenne valami ami nem tetszik, sose házasodtunk volna össze, mert nem maradtam volna vele együtt.


Ha pedig a férfiak irántad való érzéseiben kételkedsz, azt gondolod hogy nem szerethetnek igazán, akkor önbizalomhiányod van. Bár még ez is rendbe jöhet, ha megismersz valakit akin tényleg érzed hogy szeret, mert x idő után ez nyilvánvaló lesz. Meg persze ha érezteti is az illető. Akkor már az önbizalomhiányod ellenére is hiszel, és bízol majd a párodban.

2014. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!