Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna az titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna az titeket, ha a barátnőtök "népszerű" a férfiak körében?

Figyelt kérdés
De nem viselkedik r...ncosan, nem fekszik össze mindenkivel, csak jófejnek tartják és tetszik is a fiúknak.
2014. szept. 1. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eléggé. Az exem ilyen volt és még egyszer ilyen lánnyal nem fogok járni.
2014. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem lenne egy nyugodtan átaludt éjszakám :P

Szerencsére barátnőm csakis velem jó fej...és csakis nekem ad fejet. (ez utóbbi egy szarul sikerült szójáték az angol "gives a head" kifejezésből, ami annyit jelent, hogy "leszopja")

2014. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem jártam és nem is járok soha ilyen lánnyal.
2014. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Ha téleg nem csinál semmit olyan dolgot ami nem tetszene, akkor én még büszke is lennék rá, hogy a barátnőm :)
2014. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem jártam és nem is járok soha ilyen lánnyal.
2014. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kicsit zavarna, de legalább tudom, hogy ők csak egy részét látják én viszont az egészet megkapom :P
2014. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, élvezném, hogy az enyém.
2014. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hosszú távon zavarna, mert nyilvánvaló, hogy legalább a 80%-uk meg akarná dugni, és csak az alkalmat keresné.
2014. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
attól függ, én ilyen vagyok, felnőtt pasikkal járok, mert azok megértik, hogy a fiú kollégák és haverok tényleg CSAK azok.:) 27N
2014. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, ennek ellenére a barátom nem zavarja, pedig ő nem az a népszerű fajta srác. De már ismer rég és tudja, hogy bennem megbízhat, mert bár nincs ellenemre a flörtölgetés, annál tovább nem megyek. Meg azzal is tisztában vagyok, hogy a legtöbb fiú csak lefektetni akar.

18/L

2014. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!