Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmentek valahova a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek valahova a párotokkal (szórakozni, vagy csak mondjuk ebédelni), hogy rendezitek a "piszkos anyagiakat"?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 1. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Perwoll Sport & Active-el
2014. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéljük, hogy holnap például moziba megyünk, akkor én már a megbeszéléskor mondom neki, hogy "oké, de a jegyemet én fizetem"... ha csak erőlteti, hogy de márpedig ő a férfi, ő fizet, akkor elfogadom, de következőleg viszonzom valahogy!


Szórakozóhelyen ha pl. buliba megyünk, akkor meghívjuk egymást egy egy italra.



Én hiába vagyok együtt valakivel, nem szeretem ha csak ő fizet.



21 L

2014. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ő fizet, én leszopom. 19/F
2014. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi felesben szoktuk, hogyha előre megbeszélt program van (pl. egy mozi - ő a jegyet, én a rágcsát), de ha délután kedvünk van venni valamit, vagy beülni kajálni stb., akkor általában az egyikünk fizet (néha valamelyikünknél nincs is elég pénz), és egy másik alkalommal pedig a másik viszonozza :)
2014. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ...volt olyan hogy a lány még suliba járt, én már dolgoztam, akkor vittem mindent :P de pl ő olyan volt, hogy nem tudott úgy találkozni hogy ne hozzon valami apróságot mindig. Nyilván Ő így viszonozta, de volt olyan is hogy azt mondta a múltkor Te fizettél, most én jövök. Azokról nem beszélek akik el várták még hosszú idő után is hogy fizess helyettük, mert meg sem érdemlik :D 23F
2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom mindent fizet, mert sokkal idősebb, és jobban keres.


De nem jelentene gondot, ha felesbe fizetnénk, mármint néha jól esne, ha engedné.

2014. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy-két példát kivéve mindig Ő fizet. Egyrészt 12 évvel idősebb nálam, benne még meg van a lovagiasság :) Másrészt mérföldekkel jobban keres nálam.


25/N

2014. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez sosem volt téma, mindent fele-fele fizettünk mindig is. Ha felvetjük, hogy ,,Nem megyünk el kajálni?", akkor általában felesben megy. Talán azért is alakult ez így ki, mert mindketten középiskolába jártunk, amikor megismerkedtünk, és jórészt a szüleink pénzéből mentünk erre-arra. Ha valaki meghívja a másikat, akkor ,,Meghívlak ebédelni"-vel egyértelmű a dolog. Apróságokat általában oda-vissza szoktunk venni, (pl. egy csoki, egy kóla). Mondjuk már jó régóta együtt vagyunk, és az elején jobban számoltuk ezeket, most már attól függ, hogy kinél van éppen több pénz, vagy hogy lehet- e fizetni bankkártyával. Amióta ő dolgozik, én meg egyetemista vagyok, és kapok ösztöndíjat, több lehetőségünk van meghívni a másikat.
2014. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!