Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyedül szeretek fürdeni de a párommal nem?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon jó együtt meztelenül meg izgató de... de nem olyan mint egyedül!

Szerintetek ez normális?



2014. szept. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze :) Ez olyan, mint az alvás, van, aki csak a párjával szeret, van, akinek kényelmetlen az összebújás.


Ilyen a fürdés is, elég nagy kád kell a kényelmes közös fürdőzéshez, vagy pedig rögtön szex, és akkor rajta vagy, de egyébként...


Csak fürdőzni, relaxálni szerintem is jobb egyedül :)

2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zuhany még oké, de nekem is egyedül kényelmesebb a kádban. Szeretek elterülni benne, és ha pasim ott van, akkor nem nagyon akad hely.
2014. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek elterülni a kádban. Ha ő is benne van, akkor elterülök rajta :) Az eddigiekkel én sem szerettem együtt fürdeni, sőt együtt aludni sem. Most valahogy más a helyzet.
2014. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na most velem is ez van, én is egyedül szeretek fürdeni a kádban, mert ugyanakkor kikapcsol és nyugodt helyen vagyok és hiába a kapcsolat néha kell a magány. Amikor együtt akarunk fürödni akkor zuhany alá állunk és kényeztetjük egymást, az mindkettőnknek jó, főleg hogy a barátom elég nagy darab, de ugyanakkor egy magasak vagyunk, csak a párom túlsúlyos, azért mondom így hogy érthető legyen én meg vékony törékeny lány vagyok :D Tehát a kádba eleve kényelmetlenül érezzük magunkat mindketten, úgy jó ha ráfekszek hassal a barátomra, úgy még kényelmes is, valamennyire de úgy sem az igai :D Mi az ágyban tudunk jól összebújni, hihetetlen érzés ahogyan a barátom átkarol és úgy alszunk el, sokszor szoktam hassal ráfeküdni még az is jó, mert ő is élvezi ha én karolom át :) Nálunk ez így szokott lenni. De sokszor vágyom arra hogy a kádba egyedül magányba pihenhessek. Akkor is maximum 20-30 percet vagyok benne és utána ennyi volt, a barátom meg addig elfoglalja magát, ameddig ő el photoshoppol a gépén vagy rajzolgat addig én fürdeni szoktam ha a helyzet úgy hozza persze. :D
2014. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,akadnak ilyen rejtett prűdségek,nálad a fürdés ilyen.
2014. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!