Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki a nem normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a nem normális? Az akit kigúnyolnak, mert csendes vagy akik kigúnyolják?

Figyelt kérdés
Engem a tanárom elküldött pszichológushoz. De miért engem? Akik engem bántanak azok normális emberek? Őket miért nem küldi pszichológushoz?
2014. szept. 1. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Is-is.
2014. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
csendes?mert minek dumáljon állandóan?eszem megáll...már ezért is kigúnyolnak valakit?
2014. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A tanárod egy hülye, jól gondolod, a többieket kéne pszichológushoz küldeni, talán kiderülne, mi miatt olyan elégedetlenek magukkal, hogy másokban keresik a hibát.

Kérdező, te pedig nem veszítesz semmit a pszichológus meglátogatásával, ha szerencséd van, és jó szakember valamint emberileg is rendben van, talán még abban is segít, hogyan reagálj a gúnyolódásra :)


Uí: én is csendes vagyok, még sincs semmi bajom.

2014. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam az iskolapszichológushoz általános alsóban, egész jó volt, igazából csak játszani kellett közben meg dumálgatni de arra már nem is emlékszem, miről. Amúgy nem kötelező gondolom menni, ha nem akarsz, ne menj. Sajnos ez egy ilyen világ, aki nem extrovertált annak "valami baja van" a többség szerint.
2014. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen nincs kedvem olyan emberekkel beszélni, akiknek a cigizésen jár az eszük. Meg állandóan kérdezik szűz vagyok-e még. Ilyen emberekkel beszéljek? Meg beszólogattak nekem, hogy tuja vagyok meg ilyesmi.
2014. szept. 1. 20:53
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a gűnyolódók a hülyék.
2014. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Aki kigúnyolja a másikat.

Nem születhet mindenki nagydumásnak és ez nem tudom, hogy miért zavarja őket.

2014. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet nekem se ártana pszichológus, de őket miért küldi a tanár? Az ő viselkedésük normálisabb?
2014. szept. 1. 20:56
 9/22 SullaFelix89 ***** válasza:
Figyelj csak azért mert valaki csendes nem fogják gúnyolni. Ez az az eset mikor csak egy véleményt látunk én nagyon kíváncsi lennék a tanárod mellet még a gúnyolóid véleményére is.
2014. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ha az egyiket mondjuk közülük a legerősebbet egyszer egy beszólás után jól elgyepálnád akkor a többi is leszállna rólad.
2014. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!