Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan fiúval aki kamionozik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak félteném.
2014. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És pl Te tudnál várni az első randi után 3-4-5 hetet a következő randiig?
2014. szept. 1. 21:57
 3/10 viktorvarga ***** válasza:
0%
imádják a nők a kamionosokat.jol keresnek,nem akaszkodik rájuk,ku rváskodhatnak mellette...amikor meg hazamegy a kani költi a pénzt
2014. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én összejönnék vele, ha megfogott benne valami. De nem tudnék várni 3-4 hetet a következő randiig. Nincs lehetőség rendesen megismerni egymást, túl sok idő telik el. Telefonon vagy valahogyan tudnánk-e beszélni? Aki neten szokott ismerkedni szerintem simán benne lenne ebben (hogy addig telefonáltok), de nekem nagyon fontos a személyes találkozás.
2014. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előző barátnőmmel úgy ért véget, hogy elhangzott hogy akkor vagy Ő vagy a kamion. Azóta se hallottam róla :D
2014. szept. 1. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig csapta a szelet nemrégiben egy kamionos, de le is koptattam. Azért, mert érződik nagyon h nincs emberek közelében, fura volt, unalmas, meg azért az is benne volt h nem akarok senkitmostanában legalább is.
2014. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ebbe van valami. Van hogy csak hétvégén kerülünk emberek közelébe úgy, hogy esetleg lehetne velük beszélgetni hosszabban, de akkor is van olyan, hogy nincsenek ott magyarok, ahol épp megállunk. Viszont mikor itthon vagyok akkor le se lehet lőni. Nutórius szófosóvá válok :D
2014. szept. 1. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, bár nálunk nem így lett volna, ha Páromnak összejön a tanfolyam, aztán a meló, hisz együtt élnünk, csak nem így alakult. Pedig régi vágya/álma, gyerekként, fiatalként vitte magával az apukája (voltak sztorik). :-)

Ha összejött volna, külföldi útra vitt volna magával, ha letudja a belföldi gyakorlatot.


Ha szeretnél beszélgetni, szívesen ismerek meg kamionost és hogy milyen ez az élet.

N

2014. szept. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írhatsz ha gondolod. Szívesen elmondom neked/nektek amire kíváncsiak vagy/tok/ :)
2014. szept. 2. 07:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp.
2014. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!