Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg megkaptam, amire vágytam, boldognak kellene lennem, de valamiért mégsem vagyok az. Miért érzem ezt? Légyszi adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés

Járok egy ideje egy pasival, szeretem őt és ő is engem, meg van köztünk a kémiai is. Már régóta szenvedek a párkereséssel, úgy voltam már vele, hogy feladom, akkor jött ő és mindent megváltoztatott. A probléma az, hogy amióta együtt vagyunk van bennem egyfajta bizonytalanság, hogy mi lesz, ha nem működik majd a kapcsolatunk. Ha együtt vagyunk az nagyon jó, szeretek vele lenni, viszont elég kevés ideje van rám. Ha nem beszélünk az rossz, kicsit úgy érzem olyankor, hogy "elhanyagol", hogy nekem jobb lenne, ha több időt tudnánk együtt tölteni, hogy ennyi nekem nem elég.

Tudom, hogy rengeteg pár van ezzel így, hiszen nem lehetünk együtt állandóan, meg nem beszélhetünk minden percben, de mégis kevésnek érzem. :/ Egyébként igyekszik ő is annyit velem lenni, amennyit lehet és tudom, hogy szeret, de mégis úgy érzem kicsit, hogy boldogtalan vagyok ha nem beszélünk.

Nem arról van szó, hogy túlságosan függenék a kapcsolattól, mert emellett meg van a magam élete is, mint ahogy neki is.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Az, hogy így érzem, lehet annak a jele, hogy tényleg jobb ha kilépek a kapcsolatból? Viszont én tényleg nagyon szeretem őt, és érzem, hogy nem bírnám nélküle. :( Légyszi adjatok valami tanácsot. 21/L



2014. szept. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el pszichológushoz. Az én diagnózisom az, hogy jó dolgodban azt sem tudod, hogy mit csinálj, de egy szakember csak hitelesebb.
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Sokáig nem sikerült, és most van valaki, akivel igen, és nem akarod, hogy ez megszűnjön. Röviden összefoglalva.

Pszichológus nem árthat mellesleg, mert segíthet rájönni az okokra, hátha más is van emögött benned, és akkor könnyebben fejlődsz, de még egy tipp, próbáld lefoglalni magad önállóan is. Erre persze egyedül lehetett alkalmad, kérdés, hogy megtetted-e, vagy görcsösen ragaszkodtál a társkereséshez.

2014. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodtam hozzá görcsösen. Ezzel a kapcsolattal is kb úgy voltam az elején, hogy lesz ami lesz, a sok csalódás után már nem érdekelt annyira. De aztán megváltoztak a dolgok és így alakult.
2014. szept. 1. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno ennyi idősen én is így érzetem, aztán idővel megtanultam kezelni, elfogadni, hogy nem lehet mindig együtt a pár, és az együtt töltött időt értékelni, kihozni a legjobbat/többet belőle és élvezni.

Nyugi ez természetes nincs ebben semmi olyan ok, amit orvosolni kéne. Idővel könnyebb lesz, csak ne ezen agyalj, tudom mondani könnyű, de tudom tapasztalat. Foglald le magad, kösd le a figyelmed, ezen felesleges rágódnod. És örülj az együtt töltött időnek is.

Próbáld ne így felfogni, hogy rossz nélküle, boldogtalan leszel, akkor gondolj arra, hogy pl.: milyen szép/helyes, a jó dolgokra koncentrálj! Menni fog, csak ne csüggedj!

:-)

2014. szept. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en is ugyanilyen helyzetben vagyok mint te. En is imadom a ferjemet es erzem o is imad, csak mi is keves idot toltunk kettesben. En is igenyelnem h. ram figyeljen, tv, laptop es mindent kihagyva. Pedig naponta alig vagyunk par orat csak kulon, megis hianyzik h. csak mi ketten. Itthon sokszor a laptop helyett elvarnam h. hozzam bujjon es beszelgessen csak velem kettesben. A 4. valaszolonak is teljesen igaza van, lekell foglalni magunkat valamivel. En is probalom, de alig par percet birok ki nelkule es h. ne olelhessem ot.
2014. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!