Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagynak békén az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak békén az osztálytarsaim? 2. nap úgy felidegesítettek hogy üvöltöttem velük és remegtem az idegességtől.

Figyelt kérdés

Senki sem hiszi el hogy van barátnőm. Ez még a kissebb probléma. Azzal is

piszkálnak, hogy mennyire nyomi vagyok (mert nem vagyok páwa k_csög). Ma az egyik óra elött beszólt a legnagyobb b_zi, hogy mekkora f_sz fej vagyok. Előtte semmi előjel nem volt és nem is csináltam vele semmit előtte. Óra után odamentem hozzá és a szemébe nézve montam neki hogy ezt még elrendezzük. A folytatás az marad holnapra, mivel a suliban ha odacsapok neki akkor azért kapok. De ha sulin kívül akkor talán nem.


14/f

A régi helyre járok.


2014. szept. 2. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy elvárás, hogy 14 évesen legyen barátnőd? Milyen világ ez.
2014. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nincs barátnőm akkor gáz vagyok (szerintük). Szerintem nem elvárás. De azért jó ha van mellettem egy olyan lany akinek bármit elmondhatok.
2014. szept. 2. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Öntsd le őket valamivel.
2014. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként minden osztályba ( tapasztalataim szerint ) van egy olyan ember akit kiközösítenek és minden gúnyolódás célpontjává válik. Én is amikor 9-be mentem megkaptam ezt a szerepet, de szerencsémre gyorsan átvándorolt másra, aki még a mai napig ebbe a szerepbe van, most 14-esek vagyunk. Szóval még a felnőtt fejükkel sem képesek elfogadni embertársukat. Sajnos ez így megy.
2014. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is így "szórakoztak" 9-es koromba, aztán jól összevertem a srácot egyik este amikor összefutottam vele iskola által szervezett rendezvényen (persze kint ahol nem látta senki:D )

Azóta másra vannak rászállva^^

2014. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!