Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
2.5 éve együtt vagyunk..igazából nem csalt meg és okom sem lenne feltekenynek lenni..mégis félek hogy az első barátnője jobb volt nálam,akivel 5 éve járt mert mégis csak első szerelme...pedig okot sem adott rá és nem is nagyon beszélnek.de engem mégis nagyon zavar valahogy...legyszi normális válaszokat es várom a tapasztalatokat! Előre is köszi

2014. szept. 2. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha 6 éve leszel vele, akkor meg az lesz a bajod, hogy veled azért maradt több ideig, mert sajnál téged?
2014. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5 éve jártak?Hány éves a barátod? Biztos örül ne aggódj, hogy egy kis 17 éves puncival van együtt,szóval nyugodjál le és ne féltékenykedj.Tudod amitől félünk,az megvalósul.
2014. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is betegesen féltékeny vagyok, az a tapasztalatom hogy ezt konkrétan nem lehet leküzdeni. Folyton azt hiszem hogy megcsal vagy átver. Nagyon $zar.

Amúgy ha szakított vele valószínüleg okkal tette. Az első szerelem örökre különleges lesz. Én is jóba vagyok az első szerelmemmel és soha nem fogom őt elfelejteni. Nem érdekel hogy ez mennyire fogja zavarni a késöbbi partnereimet. Volt elmúlt, de akkor sem tudnék teljesen nélküle élni. Már 10 év eltelt azóta és még mindig összejárunk.

2014. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A féltékenykedésnek ,főleg az alaptalannak,mindig szakítás a vége.

A normális fél megunja a veszekedéseket,hogy gyanusítgatva van,meg összehasonlítgatva.

Én a Te helyedben leszoknék róla.

2014. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Barátom 23 éves..és barátaim is azt mondják hogy első szerelem különleges és nem is kerhetnem hogy elfelejtse..nekem ő az első barátom..Köszönöm a válaszokat!!
2014. szept. 2. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

"mégis csak első szerelme"


És akkor mi van? Te meg honnan veszed azt, hogy az első szerelem erősebb a többinél? Talán mert benned az maradt meg leginkább. TE vagy az, akinek jobban tetszett az első szerelme mint a mostani. Különben is, mitől félsz? Azt hiszed, hogy te olyan jó csaj vagy? Vannak nálad jobb csajok? Igen. Akkor meg? Azok is jobbak nálad, nem kel aggódnod, lehet szakítani fogtok majd, és akkor egy sokkal jobb csajt fog kifogni nálad. Esetleg egy olyat, aki őszinte hozzá, és nem olyan kis nyomi, hogy azon izguljon hogy a barátja régi barátnője jobb volt mint ő. Édes istenem, olyan csaj biztos nem kéne nekem mint te. Látszik hogy még csak 17 vagy. El sem hiszem, még felnőtt sem vagy, mégis itt megjátszod a nagy szeretőt. Mindenki tudja, hogy 1-2 hét leforgása alatt változhat a dolog, és elküldöd a francba, azzal a szövegel, hogy élni akarsz. Idióta. De hát mit is várjon az ember egy olyan önző, irigy, rosszindulatú, hazug senkitől mint te.

2014. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kedves utolsó..gondoltam hogy lesz egy ilyen bunkó mint te...ezektől akartam megkimelni magam..de köszi h elmondtad a véleményed.puszi
2014. szept. 2. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Hiába fáj, de ez az igazság.
2014. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz okos..: )

Örülök h neked nincs ilyen gondod es tele vagy önbizalommal

2014. szept. 2. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy veled van, és nem vele. :)


Ha Ő lenne neki fontosabb, akkor vele lenne...

2014. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!