Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyi idő volt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő volt mire úgy lelkileg is igazán összehangolódtatok a párotokkal? Hogyan értétek ezt el? Rossz előjel, ha nincs meg ez annyira a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Van egy elég friss kapcsolatom, hivatalosan csak 3 hete járunk, de előtte randizgattunk kb 1 hónapot. A kémia nagyon is működik köztünk, jól elvagyunk, nincsenek kínos csendek se. Viszont úgy érzem, még nem igazán nyíltunk meg egymásnak. Igazán csak akkor van lehetőségünk beszélgetni mélyebben, ha találkozunk, de az sajnos nincs túl gyakran, kb heti 1-2x.

Szerintem ez a kapcsolat elején normális, hiszen fokozatosan alakul ki a bizalom egymás iránt, de valahogy elbizonytalanodtam.

Ti hogy voltatok ezzel a kapcsolat elején? Mennyi idő volt mire igazán megnyíltatok egymásnak? Sok beszélgetéssel illetve több együtt töltött idővel értétek ezt el?

Előre is köszi a válaszokat. 20/L



2014. szept. 2. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1-2 hónap,de ehhez az is hozzá tartozik hogy elég bizalmatlan vagyok másokkal szemben.

A barátom 12 évvel idősebb és megértő volt velem,látta hogy nehezen nyílok meg,de segített.Éreztette velem hogy szeret

Sokszor találkoztunk,sokat beszélünk,és most nála lakom.


18/F

2014. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A több beszélgetés és az együtt töltött idő szerintem fontos, de nem ezen múlik minden. Nem tudom, nálad is ilyesmi van-e, de én egy korábbi kapcsolatomban azt tapasztaltam, hogy nagyon megvan az összhang, imádjuk egymást, de mintha nem mély, "lelkizős" beszélgetéseink lennének. A lelkizős alatt nem nyálasat kell érteni, hanem komoly hangvételűt, és olyan nagyon őszintét, megjátszások nélkül. Szerintem fontos, hogy a másik érezze, hogy az esetleges hülyeségei, lököttségei ellenére is kedveled és elfogadod, tudtok együtt nevetni. Esetleg a úgy alakul, hozz fel esetleg komolyabb témákat, és beszéletek ilyenekről, amiből látni fogja, hogy az ilyenekre is vevő vagy, és komoly a gondolkodásod, stb. Szerintem idővel ez magától fog jönni :)
2014. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, második válaszoló, valahogy én is így érzem, hogy jól megvagyunk, csak még ilyen mélyebb témák nem igazán kerültek elő, valószínűleg a kapcsolat kezdetlegessége miatt. De igyekszem majd ezen változtatni. :)
2014. szept. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!