Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond a kapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés
Fél évig kiválóan működött, aztán 1 hete szakított velem 1 napig. Azóta néha megesik hogy lassabban tölt be pár oldal órákig utána meg ugyanolyan gyors mint lenni szokott. Egyes oldalak azóta be se töltenek. UPC-s vagyok.

2014. szept. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos te vagy az a fiú, aki beleült a macskája vizeletébe, és most terhes. Ajánlom keress fel egy orvos. De ne! Inkább kettőt!
2014. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem vagy neki annyira fontos mint régen. Sajnálom. :( Még arra se képes hogy betöltse az oldalakat. Én szakítanék vele, ne hagyd hogy megint ő dobjon. :$
2014. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jót nevettem. :D
2014. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti váltanátok szolgáltatót a helyemben? Hívtam őket már többször is és azt mondták hogy ők nem látnak semmi problémát.
2014. szept. 2. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
ha routerről mész, akkor lehet az okoz gubancot
2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
upc-s vagyok,nekem minden hétfőn 11-éjfél körül elmegy a netem már 2éve!!! Nem tudják mi a hiba azóta se...
2014. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!