Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire vélnétek ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ha a barátotok elfelejtené a születésnapotokat?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom, de tavaly még nem voltunk együtt így nem köszöntött fel. Van egy olyan érzésem, hogy el fogja felejteni mert nem tudja tudja mikor van. Külföldön dolgozik és még nincs nete így facebookon se látja. Viszont kiderült hogy holnap jön haza pár napra és pont itthon lesz akkor. Itthon van nete és ki fogja írni a facebook. De ha nem írná ki vagy külföldön lenne biztos vagyok benne h elfelejtené. Az meg hát milyen már hogy úgy köszönt fel ha látja facebookon? Én anélkül is tudom h neki mikor van és nem kellene facebook h emlékeztessen. Ti mit gondoltok erről?
2014. szept. 2. 21:33
1 2
 1/17 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Azt,hogy még meg sem történt,így hát ez olyan,mint a nyuszika fűnyírója.
2014. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy pasinak fontos vagy, az felköszönt, legyen akár név- vagy születésnap.Ha nem, akkor legalább tudod, hogy semmit nem jelentesz számára.Igy kimondatlanul is tudod hová tenni a pasit.
2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
És ha nem ünnepli meg, akkor mi van? Gyerekként fontos volt a szülinap, ajándék meg minden, de felnőttként már nem függ az ember az ilyen dolgoktól, normális esetben?
2014. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy és akkor mi van? Nem tök mindegy, mitől jut eszébe? Én pl. előre jeleztem idén a barátomnak, hogy születésnapom lesz és azt szeretném, hogy akkor itt legyen velem. De az milyen már, hogy valaki csak csendben várja, hogy na vajon eszébe jut-e a másiknak, hogy születésnapja lesz?
2014. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha fontos vagy neki, fogja tudni és felköszönt.
2014. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Hogy benned mennyi jó indulat van... nem is tudod biztosan, hogy elfelejti, de Te már fel vagy háborodva.
2014. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked ENNYIRE fontos saját magad ünneplése, írd meg neki, hogy most lesz a születésnapod, és majd meglepetésszerűen köszöntsön fel :D
2014. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megesik. Mondjuk kicsit csalódnék az biztos.
2014. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne aggódj.Ha annyira akarod, hogy megköszöntsön, mond el neki, hogy szülinapi bulit szeretnél tartani,amikor itthon van.Ha van esze,vesz neked előre ajándékot!
2014. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3 Egy mondatot mindenki ki tud nyögni annak akit szeret, ha figyel a másik emberre.
2014. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!