Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolat, hogy szakitsak?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, sajnos elkapkodtam ezt a dolgot. Nagyon benne voltam egy másik lányban, de ő nem fogad el. Találtam mást helyette, azthittem olyan, de nem, mégsem. Sajnos szex is volt már.


Szal nem tudom elkötelezni magam vele, hazudni meg nem akarok. A lányoknak olyan egyszerű, ők nekik elég csak azt mondani egy hónap után, hogy "bocsi, nem tudom elkötelezni magam" - aztán 2 hét múlva mással vannak, és persze ez igy OK, még a pasi érzi megalázva magát...


forditva nehezebb. A lány össze is törhet, hetekig tarthat, mig kiheveri, megharagszik rám. Láttam már ilyet, egy hónap után egy lányt egy másik lány miatt dobták, szegény fél évig beteg volt tőle.


Én ezt nem akarom, de hazudni sem akarok neki! Hogy csináljam?


2014. szept. 2. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb az azonnali egyenes őszinteség. Gyorsabban gyógyul a kislánynak.
2014. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy ez a pasi aki a történetben szerepel? mert ha igen akkor ideje lenne hogy őszinte légy elsősorban magaddal, másodsorban másokkal.


[link]

2014. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy te és mennyi a lány?
2014. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 29 lány 26
2014. szept. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!