Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem vajon a volt barátomat? Megéri pròbálkozni?

Figyelt kérdés

5 èves kapcsolatunk gyonyoru es felhotlen volt kb. az utolso evben az osszekoltozes utan kezdett bennem "megromlani" valami.. Sajnos megcsaltam amit bevallottam neki es megbocsatott, de en kesobb megis ugy dontottem elhagyom azert a masik fiuert. Szétkoltoztunk, kb. 3 honapja tart az uj kapcsolatom es nagyon banom a dontesemet. A regi baratommal talan nem volt mar a kezdeti tüz, de 5 ev utan normalis hogy megvaltozik a kapcsolat termeszete, csak en ezt nem fogtam fel es banom hogy eldobtam magamtol mert o volt az akivel erdemes lett volna egy eletet leélni es ami mèg fontosabb, még mindig œt szeretem :( Neki is van uj kapcsolata 3 honapja, de tudtommal nem komoly, kozos barataink azt mondtàk, hogy nem josolnak sokat mert csak ugy "vannak"... Talan önzösegnek hangzik, de szeretnem visszakapni öt, hetek ota mindennap ra gondolok, es ez nem fog elmulni. Vajon lehet esèlyem? Tudom ezt latatlanban nem tudhatja senki, de ugy altalanossagban hogy szoktàk az ilyet kezelni a fiuk? Volt màr ra pelda h visszafogadtatok vkit aki egyszer nagyon megbantott ugyan, de aztan oszinten megbanta es tanult a leckebol? 5 eves kapcsolatunk, elso szerelem mindkettonknek, egyutt nottunk fel es egymasra tettuk fel az eletunket csak en elrontottam de soha tobbe nemtennèm :( Lehet még eselyem?


L21


2014. szept. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted, próbálkozz.
2014. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha az eszemre hallgatnék elküldenélek a büdös francba, ha a szívemre talán akkor is.. de nem biztos, emberfüggő


egyébként valamilyen szinten megértelek, de inkább ne erőltesd, keresgélj másfelé..

2014. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy a barátaid mit jósolnak, az egy dolog. Ha van új kapcsolata, az azt jelenti, hogy továbblépett rajtad. Békén kell hagyni. Már fájdalmat okoztál neki, akkor most a barátnőjének is azt akarsz okozni, hogy megpróbálod "elvenni" tőle? Nem bántásként mondom, de hány embert akarsz még megbántani?


Önző ember vagy, csak magadra tudsz gondolni. Ideje lenne változtatni.

2014. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
úgyis mondhatnám, hogy ezt elqrtad, de teljesen meg is érdemled, örülök mikor ilyen sorokat olvasok, remélem szenvedni fogsz egy db-ig még emiatt, már csak azért is mert mi lett volna ha előbb szakítassz aztán pasizol be, és akkor most nem kéne s**gget csinálni a szádból ha vissza akarsz menni hozzá :)
2014. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szamolok vele hogy elkuld a budos francba, logikus is lenne, de nem tudnek azzal elni hogy nem probaltam meg mindent, na meg ezeket a kimondatlan dolgokat is nagyon nehez cipelni
2014. szept. 2. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de szerintem te mentálisan nem vagy teljesen rendben. Te nem szerelmes vagy, csak annak hiszed magad. Egyfajta fanatikus kötődés van benned, ha képes lennél az új kapcsolatát is darabokra szedni, hogy NEKED jó legyen. Szerinted a csávó boldog lenne egy ilyen önző ember mellett, mint amilyen te vagy? Bár gondolom, neked csak az a fontos, hogy TE jól legyél...
2014. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, mondd el neki ŐSZINTÉN mit érzel, hogy megbántad és hogy miért szeretnéd őt visszakapni. Sajnos a többi már rajta múlik.
2014. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Àllj àllj helò. Nem akarom darabokra szedni az uj kapcsolatat es semmi eroszakos jellegu megnyilvanulast nem tervezek.. mindossze arra gondoltam, oszinten elmondom mit erzek es mit gondolok.. nem a "Konyorgom gyere vissza hozzam"-siràmokra gondoltam.. a kapcsolatunk veget ert ugyan, de nem zartuk le teljesen.. nem mondtuk ki mi romlott el, mi juttatott oda ahova, de mar utolag mindent tisztan latok, es tudnam min kell valtoztassak. ezzel a tennyel o mar szabad akaratabol azt kezd amit szeretne, ha ugy dont hogy nem ker belolem, akkor azt fogadom el.. megprobaltam, megkaptam a valaszt nincs tobb ketseg konnyebb lesz tovabblepni..
2014. szept. 2. 23:13
 9/10 A kérdező kommentje:
mindossze csak arra vagyok kivancsi, vajon atlagosan mennyi esely van egy ilyen kiindulo helyzetbol a szerencses kimenetelre.. a pozitiv valaszok biztatnak h van remeny, negativak meg emlekeztetnek h hiu abrandjaim azert ne legyenek...
2014. szept. 2. 23:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de nálam a visszakönyörgéssel, a "teperéssel" elérhetnél valamit, viszont ha csakúgy elmondod tényekként, hogy szeretnéd újrakezdeni, akkor elmosolyodnék, megköszönném hogy elmondtad és elköszönnék tőled.
2014. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!