Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Elhagynátok a párotokat, hogyha lehetőségetek lenne egy komoly külföldi melóra, akár végleg ki is költözhetnétek viszont a párotok nem tudna kimenni veletek?
2014. szept. 2. 22:53
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
nem
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Semmilyen körülmények között nem tudna kimenni utánad? Ez nehéz döntés. Én szerintem nem tudnám itt hagyni. Nagyon szeretem, és úgysem érezném jól magam mert nagyon hiányozna.
2014. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy éppen milyen lenne az anyagi helyzetem.
2014. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
A az lenne, akivel az életemet le tudnám élni boldogságban, semmilyen esetben sem. 20/F
2014. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Most is lehetőségem van külföldre menni, de nem hagynám el a páromat. Egy kis időre megéri kimenni, mert anyagilag rendbe tudunk jönni, de hosszabb időre csak úgy mennék, ha ő is jönne velem.


Egyébként, ha végleg ki is lehet költözni, mi az akadálya annak, hogy a másik fél nem tudna kijönni? Talán nem akarna?

2014. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 kszmt válasza:
En nem hagynám el csak azért mert nem tudna ijönni vagy ki hoznám vagy pedig inkább keresnék belföldön valami mást, igen kevesebb pénz, de meg lehet oldani viszont a párom elvesztését NEM!
2014. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

Ha valóban a párom, akkor ezt a döntést együtt hoznánk meg.

Miért nem jöhetne ő is? Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.

Én nem hagynám el, mert nekem a szerelem fontosabb, mint a munka.

2014. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
0%

Elhagynám.

Nő/Pasi sok van, pénzes meló kevés.

Nem kell több indok ehhez.

Szerintem Te is érzed.

2014. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
El, ha soha nem szándékozna kijönni. Ha van rá esély, hogy 1-1,5 éven belül megoldja, hogy jöjjön, akkor nem.
2014. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Ha annyira nem fontos a külföld,akkor nem biztos. Ő pedig életem párja,akkor nem.


De...mondjuk nekem tervbe van,erről pedig nem fogok lemondani,de nálam ez egy amolyan 'régi álom', szóval nálam ezt a másik félnek bele kell kalkulálni,nem ártana ha egyeznének a terveink.

2014. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!