Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól félek h bármikor meggond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek h bármikor meggondolhatja magát és eltűnhet. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Az exem egyik pillanatban még halálosan szerelmes volt belém, a következőben pedig eltűnt az életemből, ráadásul egy másik nővel. Én most összejöttem egy másik fiúval, aki ugyanezt "adja le" nekem, hogy mennyire szerelmes lett belém, és hiszek neki, de ugyanakkor rettegek is tőle, h ugyanaz fog történni, mint az exemmel. Mikor rossz napja van és nem úgy áll hozzám ahogy általában szokott, olyankor mindig eszembe jut h talán már nem akar engem és szakítani fog. Egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni az exemtől, félek az újbóli csalódástól. Tudom, h ő egy más ember, más történet, de akkoris... Már mondtam neki is, h félelmeim vannak, mindig megnyugtat h ő nem ilyen, de nem sokat segít. Pedig gyakran érezteti velem h szeret. Mit tudnék tenni, h ne ilyen negatívan álljak a dolgokhoz?

20/L


2014. szept. 2. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Túllépni az exeden. Ez csak rajtad áll, az emberek a múltban tanyáznak és a jövő felé akarnak nézni. Ez szétcseszi a lelküket.
2014. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!