Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmagyaráznátok nekem, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznátok nekem, mégis mit lehet szeretni az ilyen nőkben? Vagy annyira jók lennének az ágyban?

Figyelt kérdés
A nők sok férfival voltak már együtt szexuálisan, szinte bárkivel hajlandóan lefeküdni. Általában csúnyán is beszélnek. Sokat járnak bulizni, ahol isznak is. Hajlamosak arra hogy a párjukat megcsalják. Mégis az ilyen nőket jobban feleségül veszik. Miért van ez?
2014. szept. 3. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jó kérdés erre én is kiváncsi lennék :)
2014. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Azért mert egy ilyen nő mint említetted mindnekivel le áll amíg nem jön egy olyan akit nem tud "levakarni magáról" mert életében nem volt túl sok sexuális partnere , ezért ragaszkodni fog hozzá ,a sexhez és meg tartja legalább is meg próbálja , hogy mindig legyen egy biztos pont, szerintem ...
2014. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen nőknek áll a világ és a szerencse.
2014. szept. 3. 07:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Általánosítasz, nem minden férfit érdekelnek ilyen nők, komoly párkapcsolatot meg főleg nem velük szokás kezdeni, teljesen téves elképzeléseid vannak. Adott pár rossz tapasztalatod a szűk környezetedben, vagy ezt láttad azon a pár internetes oldalon, amit éppen olvastál, és ezért sztereotípiákkal vagdalkozol. Butaság.


Arról nem is beszélve, hogy a promiszkuitás NEM bűn, ahogy a bulizás vagy alkohol fogyasztás sem az. Gondolom fel sem merül benned, hogy a te szemszöged vagy a falu közös véleménye még nem mérvadó egy ember jellemét tekintve.


26/F

2014. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahogy a mondás is szokta mondani: a jó k**v@ nem b***a el a szerencséjét.
2014. szept. 3. 07:51
 6/14 anonim ***** válasza:

hiányozna mint mókusnak az erdőtűz...

akik csak dugni akarnak azoknak pont megfelel...de házasság? mikre nem képes a szerelem...

2014. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki az ilyet feleségül veszi, az jó nagy hülye, viszont kapcsolatra bármikor jók lennének.
2014. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
68%
Úgy tartja a mondàs, h kúvákból lesznek a legjobb feleségek :)
2014. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ördög jobb és bal keze 2 :D
2014. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedsz.


*Általában csúnyán is beszélnek. Sokat járnak bulizni, ahol isznak is



Az ilyen nőket párszor megrántják és lépnek tovább, vagy ha a pasi gyengébb náluk, akkor valameddig fut a szekér, a nőci meg állandóan zargatja az eljegyzésért.

Egy okosabb férfi előtt ha a nő vulgáris, az pár mondat után elköszön. Hát ha még részegen látja, és mint köztudott a részeg nőnél nincs rondább, akkor végképp.

2014. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!