Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap nagyon összevesztünk. Csütörtökön fognak behívni életem első állásinterjújára, ez lenne nekem az első munkahelyem. Nagyon ideges vagyok, mert már hónapok óta nem találok semmi munkát, emiatt meg egyre több vitánk van a párommal. Ő már dolgozott ott, többször is kértem a segítségét, hogy pl játszuk el az interjút, de nem segít, mert ő most épp filmet néz, és különben is főzzek meg, mert nincs mit ennie... Tegnap reggel 8-tól délután 5-ig csak úton voltam mindenfele, csináltam a házimunkát, enni sem volt időm, és nem segítene, hanem egész nap döglik a gép előtt, mert jaj ő este dolgozik... Mondanom sem kell, hogy felkészülnöm, átnéznem az anyagaimat semmi időm nem volt... Aztán a párom elzavart az albérletből, mert én hogy képzelem, hogy bunkó vagyok vele. Szóval hazajöttem anyukámékhoz. Este felhívott, bocsánatot azt nem kért, csak annyit mondott, hogy finom lett a kaja, amit megfőztem, hát pff... Éjszaka küldött még 1 sms-t, hogy menjek haza éjszakára. Nem mentem.


Most itt vagyok, és nem tudom mit csináljak. Muszáj lesz visszamennem az albiba, mert ott van minden cuccom, a kosztümöm, minden... De nem akarok összefutni vele, ami így elkerülhetetlen lenne. Nagyon megbántott, nem fogja fel, hogy nekem milyen fontos ez a munka, és rosszul esik, hogy csak magára gondol (legyen kaja, tiszta gatya, stb). Ha meg felhozom ezt, akkor meg az a válasza, hogy "nekem is sok minden rosszul esik"...


2014. szept. 3. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lapát és viszlát,majd integetsz neki.Ekkora parasztot nem lehet kezelni sem...
2014. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Evergrey ***** válasza:
78%
Egy kapcsolat nem működhet így, ez csak tönkre tesz teljesen. Egy komoly kapcsolatban a párom céljai, álmai egyenértékűek a sajátjaimmal. Véget kell vetni a kapcsolatnak, nincs értelme tovább húzni a dolgot, csak az idődet és energiáidat fecsérelnéd feleslegesen.
2014. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, mert úgy tűnik nem sokat segített Neked a "párod", aki eléggé önző, magának való pasinak tűnik....Szerintem keresnek kéne egy sokkal figyelmes, kedvesebb pasit, akinek Te nem csak két ponton vagy jó....Szorítok Neked az állásinterjún, remélem összejön :-)))
2014. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb. Most elmész a kosztümödért, délután meg összecuccolsz és soha többet nem kell látnod.
2014. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye! Dobd ki ezt a parasztot!

Amúgy ki használ ilyen kifejezést: "főzzek meg"? WTF?

2014. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, akkor még ma elhoznám a kosztümömet és minden olyan dolgomat, amire az elkövetkező pár napban szükségem lesz, és a szüleimnél aludnék.


Ha tudok, olyan időpontban mennék el a holmimért az elbérletünkbe, amikor a párom nincsen otthon, ha pedig ez nem megoldható, akkor amikor ott vagyok, tartózkodnék mindenfajta kommunikációtól, a köszönést leszámítva. Igyekeznék nyugodtan viselkedni, és semmifajta érzelmet nem kimutatni, beleértve a neheztelést.


Ha kérdezné, hogy mi van, akkor csak annyit mondanék, hogy ma nem alszom itthon, és időre van szükségem ahhoz, hogy átgondoljam, ami mostanában történt, majd ha már letisztultak bennem a dolgok, és úgy érzem, akkor szeretnék vele beszélgetni a kapcsolatunk jövőjéről.


Legfőképpen pedig próbálnék megnyugodni, és az interjúra koncentrálni, hogy minél kipihentebben, felkészültebben és nyugodt lelkiállpotban fussak neki csütörtökön.

2014. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt nincs bocsánat, ennek már annyi... egy önző disznó, dobd ki mert ez rosszabb lesz.. mit gondolsz, szeret téged egy olyan pasi, aki ELZAVAR otthonról???? wtf???
2014. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!