Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meglátom a volt barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátom a volt barátnőmet akivel sok éve szakítottunk, miért vág belém villámcsapás szerűen egy kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés
Pedig már rég nem beszélünk, nem érzek iránta szimpátiát, sem szeretetet, sem szerelmet. (egy évig voltunk együtt)

2014. szept. 3. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én a postással vagyok így
2014. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok...te is nagyon szeretted és nehéz volt a szakítás? gondolom azért, mert nem esett jól a vége...
2014. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csúnyán dobott ki, elég csúnya szavakkal, és gyorsan lett másik barátja, amit nem is titkolt.
2014. szept. 3. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
akkor ezért...a sérelmek miatt...üdv a klubban...
2014. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig azóta volt már barátnőm is, de ha meglátom elég rosszul érzem magam.
2014. szept. 3. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyomrom szokott liftezni mikor meglátom az exemet:d Egyetlen egy esetet kivéve, mikor majd nem bekapta a kormányt egy mazsola miatt, mert akkor nevettem rajta bevallom őszintén, egy élmény volt:D
2014. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6+ Jah és lány vagyok:)
2014. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!