Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol és hogyan ismertétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismertétek meg a jelenlegi párotokat és mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
A kérdés nemcsak a mostani, de az ex kapcsolatokra is vonatkozik :)
2014. szept. 3. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
baráti társaságban-fél év, koncerten-két év, neten-két hónap (de még tart :))
2014. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még gimnáziumban, 8 és fél éve vagyunk együtt.
2014. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9-edikes voltam, és az újonnan megismert barátnőm mondta hogy mennyek el hozzájuk.. és pont mellettük lakott az unokatestvére (fiú) átmentünk telefontöltőért és az unokatestvérének a haverja ott volt (akimár előtte bejelölt fbn) és súgtam barátnőmnek hogy ez XY-nak hívják? ) és pont csönd lett és hallotta. Utána a fiú mindig átjött barátnőmhöz mert vele is jóba volt. (mindennap szinte ott voltam suli után..:) És mondta bnőm hogy eddig soha nem jött ilyen gyakran , mindig ilyen kis hülyeséggel jött át pl pendrive-ot hozzott át ami nem is kellett..stb :D és hát kiderült h miattam jött mindig.. aztán teltek a hetek.. indultam a buszhoz a barátnőmtől de neki valami dolga akadt így nem tudott ki kisérni , és hát a fiú kikisért... mikor jött a busz megcsókolt .. a buszon végig csak mosolyogtam.. :)) bevallom először semmit nem akartam tőle, de elcsábított... és már több mint 3 éve együtt vagyunk :))) lehet zavarosan írtam le ..:) szóval nagyon jó visszaemlékezni :)
2014. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neten, három hónapja vagyunk együtt.
2014. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőt: 5 napos gyalogtúrán. Vártuk a kompot a Duna parton, akkor jött oda először hozzám. Egy hétre rá randira hívott és összejöttünk. Két hétig tartott.

Másodikat: a vonaton elkezdtünk szemezni, egy hét múlva randi, 16 hónapig együtt.

Harmadik: buszon leszólított. Fél évre rá egy buliban összefutottunk, fel akart szedni, de elrontottam. Rá egy évre újra keresett. Összejöttünk egy hónapra.

2014. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első pasi: FB-n, közös ismerős által. 3 évig voltunk együtt.

Jelenlegi pasi: Tinder, 4 hónapja tart.

2014. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 évesen 1. pasi : chaten, 4 hónapig tartott

19 évesen 2. pasi: chat, 10 hónap (ex vőlegény)

23 évesen 3. pasi: netes társkereső, 1 hónap

23 évesen 4. pasi: netes társkereső, 1,5 hónap

23 évesen 5. pasi: netes társkereső, 3 hét (vele pont a 24. szülinapom után pár nappal szakítottam)


24 évesen 6. pasi: netes társkereső, 4 év 3 hónapnál tartunk jelenleg. Decemberben töltjük a 4,5 éves kapcsolatot, és a 3. házassági évfordulót:) Ő a végleges.

2014. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Judo edzésen, 6 évvel ez előtt. Gondoltuk,kipróbáljuk a páros izzadást másképpen is. :-)
2014. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!