Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek el, ha látjátok, hogy a párotoknak bejön valaki más?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, elvileg ő is belém - ezt mondja és ezt is érzem - de néha észreveszem, hogy egyes lányokat jobban megnéz mint a többit, vagy hát akaratom ellenére is feltűnik, hogy bizonyos lányok fotóit jobban lájkolgatja facebookon, és hasonlók. Én nagyon féltékeny típus vagyok, ilyenkor fel tudnék robbanni, de inkább magamba fojtom. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, egyelőre nem akarok kiborulni ilyeneken, nem szeretném h hisztisnek tartson.

21/L


2014. szept. 3. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
ejaj itt gondok vannnak látom, nem szabad ilyennek lenni
2014. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Alapszabály: attól h vkivel járunk, még tetszhet más.
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem ez meg belefer, te sem csak lanyok fotoit lajkolod, es egy izmos pasit te is megnezhetsz
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Pedig szokj hozzá. A férfi ilyen. Ez ellen nem tehetsz semmit, és nem is kell, így természetes! Amíg csak facebook-on nyomja a csajoknak a hüvelyk ujjat, addig nincs baj, majd amikor a mutató ujját tolja és élőben a csajnak, na akkor kezdhetsz idegeskedni. De tényleg, tudom idegesítő de nem tudsz ellene semmit sem tenni...és hangsúlyozom nem is kell! Azért mert megnézi a BigMac reklámplakátot az utcán vagy összefut a szájában a nyál a sajtburger szagára, attól még nem jelenti azt, hogy nem imádja a te ház paprikás krumplidat, és esze ágában sincs a te főztöd helyett inkább a műanyagot választani...d eaz ember kíváncsi és áttekinget a másik asztalra, hogy ott mi van terítéken. Ne félj, amíg veled van és ez a legnagyobb bűne addig szeret és nem csal meg...és valószínűleg azért mert Te tetszel neki!
2014. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap az még lópikula. Mellesleg, ha nincs meg a bizalom, akkor mindennek lőttek. Nem fogadott vakságot.

Mi 6 éve vagyunk együtt és mind a ketten szoktuk nézni az ellenkező nemet.

Néha észre veszem, hogy egy-egy csaj jobban bejön neki. Olyankor én is megnézem, hogy miért. Általában azoknak a nőknek kellemes kisugárzásuk van, vagy valami érdekes szexepiljük.

Nem szoktam féltékeny lenni. Inkább memorizálom, mik is jönnek be neki. Ha unom magam, ahogy esetleg kinézek, akkor onnan merítek ihletet.

2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasi ilyen. Én szóltam a páromnak, hogy kicsit fogja vissza magát, mert zavar, de semmit nem ért. A lájkolgatás egyáltalán nem változott, az utcán is ugyanúgy bámulta a csajokat. Oké, hogy azért van a szeme, hogy nézzen, meg én is megnézem a pasikat, de nem feltűnően, főleg nem a párom jelenlétében. Beszéld meg vele, ha szeret, változtat a viselkedésén, de szerintem ez a legtöbb pasiban benne van és nem tudnak/akarnak tenni ellene.
2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. A helyedben beszélnék erről vele. Nyilván nem fog vakságot fogadni, de talán kevésbé látványosan fogja csodálni a vetélytársaidat. Persze, csak hameléggé szeret.
2014. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
...ha eléggé....
2014. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hisztis :-)

ezen ne parázz

ha odajönne álmaid pasija hozzád asszem te sem csuknád be a szemed nem ?

a féltékenységre nem véletlen mondják h zöldszeműszörny

tönkre teszi a legjobb kapcsolatot szerelmet is

2014. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!