Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már ilyet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már ilyet, hogy nem olyan a kapcsolata, amilyenre számított?

Figyelt kérdés
Pl látok párokat és irigykedek, hogy milyen jó nekik, milyen jól néznek ki, pedig nekem is van párom, már jó ideje, de nem tudom rendesen megélni. Tudom, ilyenkor szokták ajánlani, hogy akkor legyen vége meg ilyesmi, de azért azt most nem akarom. Szóval nektek is van/volt ilyen érzésetek? Mit tettetek?
2014. szept. 4. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuuu, nekem is ez van!! A mostani kapcsolatomban, mi sokat veszekedtünk, vagyis ő velem, és mindig irigykedtem akik ilyen tök jól megvannak meg már eljegyzés stb.. persze ezt sohasem mondtam neki, de sokat gondoltam rá, nem tettem ezzel semmit. Most éppen válságban vagyunk három év után, most egy hónap alatt vagy 3x kidobott, de együtt vagyunk :(
2014. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
például az unokatesómék kapcsolata nagyon harmonikus egyszer sem láttam őket veszekedni mindig nyugodtan beszélgetnek egymással...több mint 1 éves kapcsolat...szóval nem a kezdeti pár hétről van szó...én is ilyet szeretnék, nekem még nagyon friss kapcsolatom van, de eddig sokkal jobb mint amilyet szerettem volna...mondjuk én szerencsés vagyok, mert nagyon jó párt találtam :) és nem értek egyet azzal, hogy ha megromlik a dolog akkor legyen vége...nálam egyetlen dolog vezethet szakításhoz az pedig a hűtlenség...szerintem minden mást meg lehet oldani...ha rendbe szeretnéd hozni talán pár ilyen témájú könyvet el kellene olvasnotok és megbeszélnetek...vagy ha tudjátok hogyan hozható rendbe akkor hajrá :) csak tegyetek érte! ne a sült galambot várjátok :) ha szeretnéd tudok ilyen témájú (szerintem) elég hasznos könyvet ajánlani :)
2014. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi igazából nem veszekedünk, nagyon jól megvagyunk, de nincs meg az a "hűű, aztaa" érzés.


Neked azt tudnám mondani, ha nem megy, akkor nem biztos, hogy jó erőltetni, de persze beszéljetek nyíltan egymással. :)

2014. szept. 4. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha kívülről nem ugyanazt látják ám mások mint azok akik benne vannak egy kapcsolatban. Meg ne mások boldogsága alapján dönts szerintem. Az is lehet ám, hogy megdolgoztak érte, megbeszélték a problémáikat a másikkal, a gondolataikban az "én"-t már felváltotta a "mi". Ha úgy érzed veszett ügy, akkor ne erőltesd, de amúgy tégy is érte, ne csak várd, hogy egyszer csak jó lesz.

A leírtak alapján te boldogtalannak tűnsz. Te döntesz merre tovább.

2014. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha valami nem megy akkor tényleg nem kell erőltetni...viszont ha valami egyszer jó volt akkor az megjavítható :)
2014. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!