Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szokott azzal "piszkálni", hogy mondja, hogy kicsi a mellem. Ilyenkor hagyjam szó nálkül, mint eddig, vagy mondjak n eki vissza (mit? )?

Figyelt kérdés
Mondjuk igaza van. Bár elég rég óta nem nő többet, szóval nem hinném, hogy még nőne. Push-up-os melltartót nem akarok hordani. Olyant hordok, amelyikben van egy kis szivacs. 15l ő 16f
2014. szept. 4. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondd, hogy neked meg kicsi a pötsöd. Mikor a pasim elkezdte mondani, hogy kisebb lett a mellem ( a sporttól) akkor én mondtam neki, hogy neked meg a fütyid. Nagggyon megsértődött :D
2014. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó, baromi gyorsan hajítsd ki. De igen, nőhet, 15 évesen deszka voltam, 17 évesen normál, 19 évesen még nőtt 2 centit, kikerekedett.
2014. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
hagy el!
2014. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
vágj vissza azzal hogy neked meg kicsi a pö.csöd, mégha csak viccesen is, aztán majd leáll :)
2014. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Amado atya ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy kicsi, de a Balázsnak pont így tetszik, jól elfér a tenyerében."


És figyeld a reakciókat. :D

2014. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mond neki hogy átlagon aluli a mérete és jobban tenné ha többet recskázna hogy nőjjön még kicsit

na ez betesz neki

2014. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold azt, hogy az ő farka is kicsi, de a te melledből legalább kettő van és ez kompenzálja a méretét... ja és aznap estére már ne tervezz közös programot :D
2014. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

- kicsi a melled...

- neked meg a p0cs0d

- csodálkozol? ekkora mellre nem is izgul eléggé, nem tudja elérni a végleges formát



- kicsi a melled

- másoknak tetszik, majd mutogatom nekik


na erre kíváncsi lennék mit reagál :D vagy a Balázsosra amit az előttem szóló írt :)

2014. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik exem mondogatta, mikor meguntam közöltem vele, hogy ha nagymellű barátnő az álma én nem zúzom össze, menjen keressen magának (amúgy 75 C-D nem tudom mióta kicsi, de ízlések és pofonok) utána persze visszakozott, meg hogy nem úgy gondolta...
2014. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben, amikor legközelebb ezt mondja, és teljesen nyugodt hangon azt mondanám neki, hogy gondolkoztam ezen a dolgon, miután már többször szóvá tette, és arra a döntésre jutottam, hogy azt szeretném, ha ő mostantól fogva a számára ideális mellméretű lányokkal ismerkedne, én meg olyan fiúkkal, akinek tetszik a mellem úgy, ahogy van.
2014. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!