Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnák megint önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák megint önmagam lenni?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm. 1 éves párkapcsolatom volt vele. Nekem nagyon hiányzik. Azóta csendes, szerény vagyok. nem vagyok kanos azóta. Nem kívánom a sexet.. pedigm ikor jártunk nagy raj voltam, olyan kanos voltam, hogy napi 6x kivertem. Hogy lehetnék megint ugyan az? vagy hogyan tegyem túl rajta magam?
2014. szept. 4. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs jókedvem azóta. 15/f
2014. szept. 4. 14:29
 2/4 anonim válasza:

Nem "tudnák", hanem tudnék! B.meg ebben az országban senkinek sem megy a magyar igeragozás?!

A tudnák azt jelenti, hogy "ők képesek lennének valamire":

Ők tudnák a könyv tartalmát, ha olvasták volna azt.

2014. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most az legyen a legkevesebb
2014. szept. 4. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kiverned kellett volna hanem a csajodat dugni :D

Amúgy még a kapcsolat hatása alatt vagy,a lányok képesek egy kicsit megváltoztatni az embert tudtukon kívül.Én pl egy kicsit barbár stílusú vagyok,hamar ideges leszek,viszont amíg volt barátnőm tiszta szelíd és kedves lettem,romantikus.

Ez néhány embernél ezzel jár,majd ha kiheverted a csajt,visszajön a régi formád.

2014. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!