Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nő teherbeejteti magát a pasi tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Néha megdöbbenve olvasom, hallom, hogy a pasi nem akar gyereket, talán házasok sem, de "nem veszek be tablettát, kiszúrom a gumit, jó persze most nem akar gyereket, de ha majd megtudja, beindul nála a biológia"


itt üzenem nektek:


NEM!


Számomra elképesztő, hogy a 21. században vannak, akik még itt tartanak...


2014. szept. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Megesik,de ezért nem szabad hagyni.

Én konkrétan hogy megelőzzem ezt csak könnyűvérű és kedves nőkkel ismerkedek akik élvezik az életet és nem akarnak gyereket,sőt én volt,hogy az aktuális szexpartneremnek kerek perec elmondom,hogy nem akarok soha gyereket,idegesítenek,én hedonista vagyok,élvezni és megélni akarom az életet nem pedig burokban élni,és a pénzemet gyerekre költeni.Meg is mondom neki,ha akarsz gyereket akkor most hagyjuk abba az egész ismerkedést mert én nem akarok se gyereket se feleséget és párkapcsolatot sem.

Én őszintén nyitok így.

Ez sajnos a pasik hibája is,hogy ha a lány erre vetemedik,mert ha ezt felvezeted neki,amit én tutira értékelni fogja és nem lesz gond.


Régen játszottam olyannal is,hogy benyügtem persze kamuból,hpgy figyelj édes én erős szteroidokat nyomok,kb.12 félét,ha teherbe esel te is és a gyerek is tutira belehal,és ez így lesz még 5-6 évig,aki nem ért hozzá ezt benyeli.

Sajnos volt,hogy ez kellett.


Kerek perec a nő legyen tisztába mit kaphat a pasitól nekem ez egy eset volt,hogy gyerek meg kapcsolatról beszélt mondom állj állj lassan,és felvezettem neki.

Na most már az ismerkedésnél kezdem,mert akkor ne húzzuk egymás idejét.

2014. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"én erős szteroidokat nyomok,kb.12 félét,ha teherbe esel te is és a gyerek is tutira belehal,és ez így lesz még 5-6 évig"


LOPOM

2014. szept. 4. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

:)


Mondjuk rajtam magyon látszik,hogy eddzek,ezért könnyű volt belőni nekik.De tényleg hatásos dolog. :D

2014. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27/N Hat en nem tudnam magamrol elkepzelni,hogy atcsesszem a fejet annak akit szeretek.
2014. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor egy fordított eset, az enyém. Az elején közöltem, se gyerek, se összeköltözés, se házasság. Két év után azzal nyaggatott, hogy a házasságon kívül ez mind kell neki. ( A házasság azért nem , mert már kétszer nős volt)

És ráadásnak, Ő 50 feletti pasi, és 40 feletti Nő, és egyiket sem akarom!

2014. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!