Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanús ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

A volt barátom amint szakítottunk egy hétre rá összejött azzal a csajjal akivel mindig is CSAK barátok voltak.

Én egész kapcsolatunk alatt, sose mondtam neki, de rohadt féltékeny voltam rá. Akkor lehet hogy mégis csak volt okom féltékenykedni?


2014. szept. 4. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet volt. Vagy lehet feltekennye akart tenni. De ha ossze jott vele akkorehet nem is szeretett igazan.
2014. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átlátszóbb mint a magyar politikai élet!

Inkább helyesbítek, egy hete vállalják fel, hogy együtt vannak, de az a bizonyos "összejöttek" már szerintem a te érádban megtörtént...de most már igazából mindegy is, nem?

2014. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Totál ugyanezt éltem át, csak férfiként :)
2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!