Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizalomkérdés vagy sem?

Figyelt kérdés

Regeltem egy szextárskeresőre még anno, jó a közösség, ott ragadtam, a bnőm tudja is, megismertem onnan egy csajt, akivel idáig csak leveleztem, elején sűrűbben, mostanában kéthetente talán. Kitalálta talán ő, h talizni kéne egyszer már, mert én láttam már őt, ő viszont rólam még egy képet sem. Szóval úgy gondoltam, h oké, beszélek vele, egyszer talizok vele, nem nagy szám. Ezt mondtam is a bnőmnek, aki ezt elfogadhatatlannak tartja.


Sztem simán nem bízik meg bennem, vagy aki tud más magyarázatot erre, az pls. ossza meg velem!!!

Előre is köszönöm.



2014. szept. 4. 16:40
1 2 3 4
 1/36 Mr. Truth ***** válasza:
97%
ne haragudj, ha SZEX társkeresőn megismersz valakit... és ő találkozni akar veled és te is vele... ezt álitom 100 nőből 99 nem fogadná el... a hiba nem benne van te nagyon lökött...
2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van a barátnődnek, bár azt nem értem, hogy már eleve azon miért nem akadt ki, hogy szextárskeresőn csevegsz.
2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Figyi, én azoktól semmit nem akarok, értem én, h nem elfogadott dolog ez a szextárskeresős dolog, de ha én megbízok vkiben, akkor engem nem zavarna. Olyan a közösség ott, mint itt kb. csak írogatás, meg szórakozás van, nem orgiák vannak basszus.
2014. szept. 4. 16:46
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Már ha megtudnám, hogy a barátom fent van egy ilyenen, dobnám ki azonnal, lába nem érné a földet. Nem még találkozni? Még jó, hogy nem bólogat hozzá, hogy nyugodtan találkozgass szextárskeresős csajokkal. Már az is durva, hogy ez megfordult a fejedben.
2014. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Mr. Truth ***** válasza:
100%

ma 16:46

Képzeld már el magad a helyében:

- Szia Drágám képzeld fent vagyopk egy szextárskeresőn

- Jó...

- És egy srác találkozni akar velem akit itt ismertem meg...


Te erre hogy reagálnál..? Te mire gondolnál elsőnek?

2014. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Figyi, vannak különböző fórumok, chat oldalak meg miegymás, ahol lehet interneten beszélgetni, ismerkedni. A szextárskereső, az másra való. Gondolom, ha meglátsz egy elefántot, akkor nem az az első gondolatod, hogy "fogjuk meg! Jó lesz ventilátornak!".
2014. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a barátnődet, jogosan tartja elfogadhatatlannak.
2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Mit is tud velem csinálni, ha én nem akarok vmit tőle???

Ha bízok vkiben, akkor egy talit simán lekaksizok, ha megcsal, akkor legalább hamarabb kiderül. Legalábbis én így állok ehhez, ez csak bizalomkérdés.

2014. szept. 4. 16:51
 9/36 anonim ***** válasza:
Tehát egy elítéltnek is odaadnád a kulcsot, mikor az ígérné, hogy úgysem szökik meg?
2014. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
5-ös: én felajánlottam neki, h jöjjön velem, beszéltem róla, nem titokban lett volna, ezek után sztem azt gondolnám, h bizhatok a másikban, menjen el meginni egy bambit.
2014. szept. 4. 16:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!