Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pofátlan gyáva szakítás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pofátlan gyáva szakítás a problémám. A barátom 6 év után dobott ki, azt mondva hogy ez a kapcsolat már nem működik. Mit tudok tenni? Hogy tudom túltenni ezen magam?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik, voltam nála minden szép volt mint mindig. Haza jövök és rá 2 hétre szó szerint törölt az életéből. Egyszerűen nem megy, hogy túl tegyem magam rajta. Egyszerűen nem értem mi történt és magyarázatot sem kaptam csak ennyit. Ő jól van, plasztik libákkal tölti meg a facebookját és folyamatosan fent van. Bánt, hogy nem keres, bánt, hogy figyelembe se vesz.
2014. szept. 4. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen bunkó paraszt volt?
2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hát eljöhet az a pont, amikor már unalmas egy kapcsolat ,és nem működik.Szerintem más módja is lett volna a helyzet közlésének, de ami nem működik azt nem is szabad erőltetni. Most csak a hiány miatt mondod ezt, de majd elmúlik idővel, meg aztán neked is jobb lesz, hogy nem álltat tovább hamis érzelmekkel.
2014. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Csalt fűvel-fával, garantálom, nem kell ezen magyarázni semmit. Sok pasi ilyen, az arcodba nem mondanak semmit, gyáva szarok, sunnyogva lapítani az a menő. Majd találsz egy rendeset, őt meg szard le, ne bámuld a facén, tiltsd és kész.
2014. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

nem, csak az utóbbi 1 évben lett egy kissé másabb.. de mikor találkoztunk akkor minden a régi volt. szóval ez számomra érthetetlen.

bár a tisztelet irántam már rég megszűnt

2014. szept. 4. 22:09
 5/30 ASOT ***** válasza:
62%

Végül is secpecc alatt lerendezte a szakítást. Ha valaki ilyen hamar szakít az már jóideje csak megjátszotta magát. (mármint többnyire így van)

Vagy hirtelen szerelmes lett valakibe, valaki másba.

De egy bunkó paraszt volt igen.


Nehezen fogod túltenni magad rajta mert egy k***úrva szót sem kaptál. Csak hipp hopp ennyi volt.

2014. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már jóideje le sem szaaat téged. Csak te nem akartad belátni. Majd elmúlik.
2014. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nehezen tudnám magad túltenni.. 6évem elment a semmire, és egy normális indokot se kaptam.
2014. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
épp ez az :) és még bár felsem hívott, hanem mikor elkezdte a témát akkor én hívtam fel, hogy bár halljam... és azóta, hogy a telefont leraktuk semmi. vígan elvan
2014. szept. 4. 22:15
 9/30 ASOT ***** válasza:
100%

Na látod neked is azt kéne tenned szórakozni és sz**arni rá, és mindent megtenned amit e 6 év alatt nem tettél meg.

(Nehéz igeeen tudoom de tedd meg)

2014. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
igyekszem :) köszönöm!
2014. szept. 4. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!