Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelem. Mi a kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

Több hónapja érzek plátói szerelmet egy fiú iránt, akivel egy ideig tetszettünk is egymásnak, bár nem váltottunk, max egy-két szót, igazából emiatt nem is ismerjük egymást, még csak be sem mutatkoztunk, teljesen véletlen folytán találkoztunk az utcán, de a nézéséből látszott, hogy tetszem neki, és szeretne is többet, de nekem van egy tartós kapcsolatom több éve, a barátomat pedig nagyon szeretem. Egy ideje már nem találkoztunk, de naponta eszembe jut, mi lehet vele, hol lehet, és szégyellem, pontosan a kapcsolatom miatt, de többször elképzelem milyen lenne vele lenni, amikor eszembe jut elmosolyodom. Nagyon küzdöm ez ellen, mivel szeretem a barátomat, de nem tudok mit tenni ellene. El fog ez múlni, ha mindent megteszek?


20L


2014. szept. 4. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kerulgesd azt ami ugy is be fog kovetkezni. Szakits a paroddal. Az sokkal kisebb sebet okoz a masiknak ha ugy szakitasz vele hogy nem egy masik pasi miatt, hanem "csak ugy", mert ugy erzed nem illetek ossze.
2014. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a barátod és boldog lennél vele, szerintem nem szerettél volna bele...azaz "szerettél volna bele", így idézőjelben egy másik pasiba, aki ráadásul idegen szinte.

Én a helyedben összeismerkednék a másikkal, hátha ez is egy megoldás arra, hogy amilyennek képzelted mégsem olyan és akkor kiábrándulsz, elfelejted. :)

21/L

2014. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szegény barátod
2014. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha ilyen egyszerű lenne, próbáltam szakítani pontosan "érte", de amint kimondtam, úgy éreztem beleszakadok a fájdalomba. Ugyanis első kapcsolatom, ami mindig nagyon jó volt.
2014. szept. 4. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz lehet naponta más nőket dug

vagy hasonlók akkor talán már nem is lennél annyira szerelmes ebbe a valakibe akit nem is ismersz igazán. A barátodat meg ismered.. És szerintem ezt nem teheted a barátoddal, szakítanod kéne vele inkább.. te hogy viselnéd ha ő melletted így foglalkozna egy csajjal? Megérdemelnéd hogy visszakapd. Ha máson jár az eszed ne pocsékold szerencsétlen barátod idejét

2014. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mérlegeld, hogy eldobnál-e egy ismert és jó dolgot valami ismeretlenért, ami nem biztos, hogy olyan mint te elképzelted? Ráadásul most emberekről van szó. Ez nem inkább egy fellángolás, mint plátói szerelem?
2014. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!