Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Értelem emberek válaszát várom és nem kell a leoltás miért vagyok/vagyunk ilyenek!

Szóval barátom 20 éves én 17 vagyok. Ő már szakmát tanul itt ahol én lakok mert ő vidéken lakik igy kolégumba lakik. A tavalyi évben is ugyanez volt a felállás csak annyi bántást(lelki) kaptam tőle egy év alatt, hogy csoda hogy kibirtam a nyárig amig jora fordultak a dolgok... és ahogy most vége lett a nyárnak ismét ment vissza koliba de megigérte, hogy nem fog nekem hazudni és nem fogom azt kapni tőle mint tavaly. Erre első nap mikor visszament azt hazudta, hogy végig bent volt a szobába nem ment sehova. Igy rá 5 nap mulva derült ki hogy ő elment inni koli társaival. Teljesen érthető modon nem engedtem volna hiszen okom van rá tisztáztuk egymás között elfogadta a döntésem és velem maradt. Én biztam benne és elhittem hogy nem ment le erre kiderült hogy mégis átvert....mit csináljak most szakitsak? Tegnap nálam aludt mikor rájöttem a dolgokra és könyörgött h bocsássak meg de már megint eljátszotta a bizalmamat. 2 év után is képes volt átverni...


2014. szept. 5. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy tudtok ilyen sötétek lenni?
2014. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem ez nem fog jóra vezetni ha folytatjátok. Előbb utóbb rosszabbra fordul (Még ennél is)Ámít a hülyeségeivel. ígérget és nem tartja be azokat ez egyenlő azzal hogy semmibe se vesz.Ha valaki fontos neked és megígérsz neki valamit akkor azt UGYE TE betartod???Ebből indulj ki!Vajon mennyit érhetsz neki ?Vajon mit fog még magának megengedni ezek után?Szerintem ha adsz magadnak egy esélyt és tovább lépsz akkor biztos találkozni fogsz olyannal akinek többet fogsz érni.
2014. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pórázt nem tehetsz rá, tiltani akartál olyat, amihez neki nagyon is kedve volt. Szerinted erre mi a reakció? Naná, hogy hazudozni fog. Gondolom megcsalt egyszer, ezért megy a hiszti. Szerintem, ha nem tudsz megbízni benne, hagyd. Magánvéleményem, hogy ha tényleg megcsalás történt, máskor is meg fogja tenni. Van olyan ember, akinél alkohol befolyása alatt, nincs kontroll.
2014. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az eddigi válaszolókkal.Ne játssz a tűzzel mert megégeted magad.Ne várd meg még tönkretesz, megaláz, elveszi az önbizalmadat.Még most tudsz higgadtan lépni akkor most ted meg ne várd meg míg mások is szenvednek majd miatta/miattatok.
2014. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval legyen egész évben a szobában?

Miért ne mehetne haverokkal bárhova?

Csoda, hogy még veled van.

2014. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de TE nem hagyod, hogy őszinte legyen veled.

Érthető módon szeretné élni az életét, amiben te nem feltétlenül szerepelsz benne mindig. Ha ilyenkor balhézol, hisztizel, hogy ne menjen sehova, ne csináljon semmit, csak kuksoljon egy sötét koliszobában miközben a haverjai szórakoznak, akkor hazudni fog. Nem fog papucs lenni a többi fiú előtt. És nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy nem szeret. Mert tudom, a nagyon értelmes lányok válasza erre az, "ha szeretne, akkor megtenné értem!". Ez nem ettől függ. Túl sokat vársz el tőle, túlságosan kontrollálni akarod, és ezzel belehajszolod a hazudozásba. Szóval nincs min csodálkozni, nagyrészt a te hibád, hogy így alakultak a dolgaitok. Gondold végig, és lásd be a te szerepedet, és próbáld az ő helyzetébe képzelni magad.

Kössetek kompromisszumot, amihez mindketten tartjátok magatokat, sokkal jobb lesz tőle a kapcsolatotok.


30/n

2014. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj nem kell elfogultnak lenni válaszolok.Igen élné az életét amibe nem mindig kell hogy benne legyen a csajszi.De itt a a hazudozásról van szó.Ha a fiú azt mondja h ma elmegyek sörözni ahelyett amit mondott hogy a koleszben maradok akkor nem is lett volna szerintem gond belőle.De itt a srác hazudozok, hazudik, még egyszer leírom hogy nyomatékosodjon mindenkibe aki válaszol HAZUDIK!Több mint 2 éve hazudik.Nem kell ezt elfogadni és nem kell az ilyennek hinni.Ha már egyszer eljátszotta a bizalmat és folytatja a hazudozást ebből nem lesz boldogság.Menjen és hazudozzon annak aki még elhiszi.
2014. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!