Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évig volt barátom, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig volt barátom, de most szakítottam vele, mert ennyi idő se volt elég, hogy lefeküdjön velem. Szerinte minden az én hibám! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy jártam egy fiúval, akivel enyhén szólva is komoly problémák voltak az ágyban. Kicsivel több, mint 2 évig voltunk együtt és ennyi idő alatt nem jutottunk el odáig, hogy le tudjunk feküdni. Többször is megpróbáltuk, de ő mindig annyira nagyon izgult, hogy elég hamar lekonyult a kedve és akármit próbáltam, egyszerűen nem tudtuk újra életre kelteni. Minden egyes ilyen alkalommal egyre jobban csökkent az önbizalma, mert kudarcnak élte meg, hogy nem sikerült kielégítenie, és ettől egyre görcsösebb lett, egyre jobban izgult minden ágyba bújásnál és persze csak annál rosszabb lett a helyzet... Így eljutottunk odáig, hogy a végére már egyáltalán fel se állt neki. :/

Több mint 2 évig próbálkoztam, hogy segítsek neki, biztattam, hogy majd belejövünk, így is szeretem, nem kell bizonyítania nekem semmit, stb, sőt, mivel ragaszkodott hozzá, még szakemberhez is elmentünk, de nem használt semmi. Annyira görcsös volt már,annyira rástresszelt erre az egészre, hogy kész, kb már összebújni se mertem vele, mert éreztem, milyen frusztrált.


Egyre többet veszekedtünk, egyre ingerlékenyebb lett velem, így besokalltam és szakítottam vele. Azóta természetesen én vagyok maga az ördög, én tehetek mindenről, szerintem miattam van az egész, mert sürgettem. Én úgy gondolom, elég higgadtan, megértően és türelmesen viseltem ezt az egész kapcsolatot, 2 év azért elég hosszú idő, és soha nem sürgettem semmit, próbáltam támogatni és soha nem dörgöltem az orra alá, hogy még megdugni se tud rendesen, de hogy szakítás után mindezt az arcomba vágja, kifejezetten felháborít. Nehogy már én legyek a hibás, hogy ő nem tudja használni a farkát!


2 évig kitartottam mellette, de az a rengeteg veszekedés, ami ebből a kellemetlen helyzetből eredt, már nekem is sok volt. Ezek után pedig még én tehetek róla, hogy nem tud férfi lenni az ágyban, a szememre veti, hogy miattam nem működött soha, mert erőltettem és nem voltam vele elég megértő meg türelmes... azért basszus, nehogy már én legyek az oka, hogy nem működik a hancúrléc és emiatt tartunk ott, hogy ő 24 évesen még mindig szűz! Szerinte ez mind miattam van! Szerintem pedig nem ezt érdemelném azok után, hogy végig kitartottam mellette több, mint 2 évig és még így se emiatt szakítottunk, hanem a veszekedésekből lett elegem, hogy rajtam akarja levezetni a tehetetlenségéből adódó frusztrációját...


Ti mit gondoltok? Szerintetek sem voltam elég türelmes? Ti tovább vártatok volna? Lehet, hogy tényleg én vagyok a szemét, hogy 2 év után elegem lett ebből az egészből? Azért huszonévesen többre is vágynék egy komoly kapcsolatban, mint hogy csak kézen fogva andalogjunk...


24/L



2014. szept. 5. 08:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy amikor összejöttünk, én már tapasztalt voltam szex terén, ő viszont még szűz (még mindig az...) és azt vetette a szememre, hogy az én hibám minden, mert én már voltam fiúval, és hogy ő azért izgult ennyire, mert meg akart felelni nekem, mivel tudta, hogy én már voltam fiúval és annyira bizonyítani akart, hogy túlságosan rágörcsölt, de nem lett volna semmi baj, ha én is szűz lettem volna, szóval az egészről én tehetek és szerinte örökre elszúrtam az életét! :/
2014. szept. 5. 08:23
 2/18 anonim ***** válasza:
Szedsz gyogyszert vagy gumit hasznaltok?
2014. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megértem mindkettőtöket. Szerintem csak valami megoldást kéne találni a problémára, és minden rendbe jönne. Mit mondott a doki?
2014. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Huh, ezt a storyt leírhattad volna pár mondatban, mert így kb minden mondatoddal 2x, vagy 3x ismétled lényegében ugyan azt. Nem vagy hibás a sürgetés ténye enben az esetben nem áll fent.
2014. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szedni gyógyszert, mert azt gondoltuk az elején, hogy akár a gumi is lehet az oka, hogy nem megy.


A doki szerint is arról van szó, hogy túlságosan rágörcsöl, szervi oka nincsen, fizikailag teljesen rendben van a párom, csak lelkileg nem, és amiatt nem jutunk egyről a kettőre. Javasolta, hogy menjünk el egy szexuálpszichológushoz is, elvileg ő rendet tudott volna tenni a barátom fejében, de barátom nem akart elmenni. Szerinte ha vele testileg minden rendben van, akkor egyértelműen nem ő a hibás, szerinte én tehetek róla, hogy nem sikerült...

2014. szept. 5. 08:41
 6/18 anonim ***** válasza:
2 évig vártál.. szerintem ez boven elég. Nagy mocsok, hogy ezek után is téged hibáztat -.-
2014. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem te tehetsz róla. Ha nem tart elég vonzónak, hogy felizguljon rád, még az sem a te hibád.
2014. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%

Kedves kérdező!

Nem szoktam válaszolni az oldalon, de ebben a kérdésben én is "érintett" vagyok.

Tudom, hogy mindenki saját magát védi, de az igazság az, hogy kicsit mind a ketten hibásak vagytok. Ehhez az idegességhez több minden is hozzájárulhat: neki Te voltál az első, ő úgymond kezdő hozzád képest, neked pedig volt részed igazán jó szexben is.

Ez egy nagyon nagy stressz a férfiaknak, nem beszélve arról, hogy lehet ennek előzménye (esetleg próbálkozott mással, de a lány megalázta).

Erről a férfi nem tehet!! Minél jobban akarja, annál inkább nem sikerül.


Nekem a barátom volt az első, iszonyatosan görcsölt, hogy szép élménynek éljem meg az egészet. Neki előzőleg is voltak ilyen problémái (az előző barátnője emiatt szakított vele). Bemerevedett, de a végére mindig lelankadt. Nem tudtunk eljutni a szexig. Meg kellett tanulnunk együtt működni. Előttem szedett gyógyszert, több pszichológusnál is járt, de nem igazán segítettek.

Velem a problémát 5 hónap alatt sikerült megszüntetni. A lényeg az, hogy nem elég, ha csak szeretitek egymást. Éreztesd is vele! És sosem szabad egy lelankadás miatt magadat hibáztatni! ha mondogatod neki, hogy ez mennyire rossz neked, vagy ettől nem érzed magad kívánatosnak (vagy ő nem kíván) csak rátesz egy lapáttal.

Ilyenkor egy rövid időre meg kell feledkezni a szex behatolás részéről. Sok fajta "szex" létezik: Petting, orális szex.... A lényeg, hogy a másik testét teljesen megismerd. Ezt meg lehet spékelni izgis helyszínekkel (zuhanykabin.... stb, a fantáziádra bízom :) ). Nekünk kezdetben a sima Petting is nehezen ment, annyira izgult szegénykém. Aztán egyre ügyesebbek lettünk, és mindig biztattam, és bár nehezen, de a végére ő is elhitte, hogy semmi gond nincs vele. Persze az önbizalma sokszor visszaesett, miután megpróbált behatolni és lelankadt (hiába volt bennem). Barátomnak elég volt egyszer megtapasztalnia, milyen az, amikor minden tökéletesen működik. Azóta semmilyen formában nem tért vissza a merevedési zavara.

Ez magától sosem fog megváltozni, kell mellé egy nő, aki támogatja. Azt is megértem, hogy kiléptél a kapcsolatból, mivel ha nem kezelitek megfelelően a helyzetet, néhány hónap alatt felőrli a kapcsolatot. (ahogy írtad, megy a vádaskodás...)

Nekünk is nehéz volt, sokszor sírtam, hogy nem kíván... d aztán rájöttem, hogy ez nem a mi hibánk. És 5 hónap alatt sikert értünk el, azóta pedig a barátom sokkal magabiztosabb lett (mindenben), az ágyban pedig egy igazi férfi. :))) (szeptemberben 1 éve leszünk együtt, a második hónapban kezdtünk el próbálkozni. Nem bántam meg, hogy a végén én vártam rá. :) )


22/L

2014. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen ilyen. Nős voltam, elváltam. Nem a szex miatt váltam. Majd mgismerkedtem egy nővel és öt napig semmit nem tudtam csinálni? Nekem se állt fel. Kicsit zavart , furcsállottam. De még véletlen se említette hogy : na, nem megy. Vagy Nem problėma. Semmit nem mondott . Majd a hatodik nap működött a dolog. Hogy mitől volt nem tudom.De ha egyszer említette volna hogy nincs baj ,meg nem kell idegeskedni, biztos hogy nem jött volna össze. Nem igen segítettem , de van sok féle ember.
2014. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, de azért 5-6 nap azért nem 2 év, és én se tettem szóvá még az elején, csak hozzábújtam és néztünk egy filmet vagy valamit, úgy vettük, hogy akkor változott az esti program és kész. De később se nagyon javult a helyzet és láttam rajta, hogy ez nagyon bántja, görcsöl, erőlködik, és el van keseredve, hogy nem sikerül, akkor is csak annyit mondtam neki, hogy lazuljon el. Nyilván nem akció közben álltam le vele lelkizni, csak mondjuk másnap reggel, mikor felébredt és láttam, hogy még mindig rossz kedve van, odabújtam hozzá és mondtam, hogy ne legyen így letörve, én nagyon szeretem és hogy nekem nem kell semmit bizonyítania.
2014. szept. 5. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!