Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a barátom kifakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátom kifakadása?

Figyelt kérdés

A barátom éjszakás most, így lebeszéltem a barátnőmmel, hogy ma ittalvós-csajbulit rendezünk, mert amúgy nagyon ritkán tudunk csak találkozni. Tegnap a barátomnak nem volt ideje aludni, mert el kellett mennünk egy fontos helyre, mondtam neki, hogy vegyen ki szabit arra a napra, hogy tudjon pihenni, de nem vett ki. Ma reggel hazajött, lefeküdt volna mellém aludni, de szexelhetnékje volt szóval elkezdtük csinálni. 5 perc múlva megindult az orra vére, MINDENT összevérezett. Gyorsan lehúztam az ágyneműt meg mindent és betettem a mosásba, hogy mire jön a barátnőm addigra legyen tiszta holmi (nemrég költöztünk be, ezért még nagyon kevés cuccunk van, tehát úgy akartam hogy a párom a már fent lévő lepedőben aludjon, ha jön a barátnőm akkor meg felhúzom a tisztát, de ugye most a régebbi össze lett vérezve).


Jött a felháborodás, hogy én mi a rákért mosok, hogy ő hulla, azért indult meg az orra vére is mert már nagyon kivan, aludni akar. Erre visszaszóltam, hogy aki hulla fáradt az nem szexel, hanem alszik! A mosógép amúgy is 2 hónapos, semmi hangja nincs szinte. 3 mosást/teregetést/vasalást meg nem fogok tudni lezavarni 3 órától 5-ig, mert ő 3-ig alszik.


Most ezen megsértődött.


2014. szept. 5. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos. Ha én fáradt vagyok, tőlem TV-zhetnek is mellettem, akkor is alszok.
2014. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos. Csak fáradt, ideges, amit rajtad töltött ki, de nem volt jogos. És valóban, ha annyira fáradt, minek akart szexelni....
2014. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Legy egy kicsit elnezobb, es tamogasd. Amikor mar az ember orravere is folyik(ha tenyleg a faradsagtol), akkor az mar nagyon magas szintu faradsagot jelent. A kiakadasa nem volt jogos, de kepzeld magad az o helyebe. Az ember amikor faradt/ingerult, nem mindig a megfeleloen cselekszik. Ha megerto vagy vele, hidd el hamar elmulik az amugy is hevbol kapott sertodes.
2014. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aludjon egy jót és etesd is meg jól. Utána egy nagy szex és minden rendben lesz. Nyűgös a tag. Ne foglalkozz a részletekkel.


És szüksége van K+C vitaminra az orrvérzés miatt.

2014. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt jogos,csak nagyon fáradt volt és rosszul reagált.Ennyi.
2014. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem volt jogos.
2014. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Nem volt jogos, csak fáradt és hisztis, meg gondolom az se tett jót a lelkének h ő mászott rád, aszt mégis besült. Aludja szépen ki magát, és ha felébredt, normálisan át lehet beszélni, h rendben van h fáradt de ésszel guruljon már az a gyógyszer.
2014. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en megertem ot, van h ejjel, felpercenkent nezem az orat, majd megdoglok :S

erre reggel haza erek, megse birok 1bol elaludni, pedig mosott szar vavyok mar.

2014. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!