Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós, zárkózott vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós, zárkózott vagyok, ki se nagyon mozdulok itthonról. De hogyan ismerkedhetnék meg így egy férfival?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Például itt:) de miért vagy depressziós? 23f
2014. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, és itt próbálok szerencsét. 21F
2014. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2014. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az életben ért csalódások miatt. Ezalatt értem a párkapcsolatokat is.
2014. szept. 5. 09:17
 5/17 anonim ***** válasza:
először el kell határoznod magad, hogy rendbe akar jönni! tenned kell érte! és ha kész leszel rá hidd el megtalálod a párod :) én is hasonló cipőben jártam pár hónappal ezelőttig (csak nem férfit kerestem és dolgozni eljártam)...szóval tudom milyen most neked...neked kell megtenned az első lépés...amikor úgy döntesz rendbe hozol mindent...
2014. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt párkapcsolatom, én is depressziós vagyok.


Bár a legtöbb nő aki tetszett is vagy túl felszines, hisztis volt, vagy foglalt.


Néha úgy érzem, hogy vagy én vagyok őrült, vagy mindenki más. De egy normális (lelkileg) nőt még sosem találtam.

2014. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Ne legyél zárkózott, és mozdulj ki - tudom, hogy egyáltalán nem egyszerű, hasonló helyzetben vagyok 7-8 éve(ami szívás, tekintve, hogy 23 vagyok), de otthonról nem fog menni(hacsak nem az a terv, hogy egy ilyen kiírás után válogatsz a levélírók közül, mely esetben szép munka).
2014. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
A depressziódat kellene első körben leküzdeni, plusz egy kis önbizalom sem ártana. Keresned kellene pár férfit állandó szexpartnernek, akkor a depressziód is elmúlna, és önbizalmad is lenne. A partner lehet egy barát, egy ismerős, bárki. Miután újra elkezdtél élni, biztosan találnál valakit komoly kapcsolatra.
2014. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni, de én nem jönnék össze egy depressziós személlyel. Mert van az a fajta depressziós, akinek mondhatsz akármit, csak még mélyebbre süllyed az önsajnálat bugyraiban és akármit teszel, sosem fog javulni az állapota. Egy ilyen személy előbb vagy utóbb, de engem is esélyes, hogy magával rántana.


Előbb bizonyítsd be, hogy nem vagy gyenge, kerekedj felül a gyengeségeden és UTÁNA gondolkozz csak azon, hogy párkapcsolat. Mert ha depressziós vagy, azon egy párkapcsolat nem hogy segítene, még ronthat is, ha nem úgy alakul.


Egyébiránt ha még gyógyszereket is szedetnek veled, akkor a pszichiátered rabszolgája vagy, aki nem akarja majd, hogy elszabadulj tőle, mert anyagi érdeke, hogy szedd a gyógyszereit.


Bocs, de őszintén így gondolom.


23/F

2014. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert.
2014. szept. 5. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!