Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátom felvágta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom felvágta az ereit a szemem láttára, az okok lentebb. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az egész story úgy kezdődik, hogy ő nem magyar, nem itt lakik. Együtt voltunk a nyáron, de haza kellett jönnöm a suli miatt. Viszont a nyáron nagyon sokat bántott lelkileg, aminek megitta a levét, ugyanis már nem volt olyan heves a szerelmem iránta. Mielőtt hazajöttem volna, rájött hogy nagyon szeret és én vagyok az álmai nője. Sírt két napig hogy ne hagyjam el. Itthon pedig megérett bennem az egyedül töltött gondolkodós napok után hogy nem szeretnék vele lenni. Skypeon beszéltünk órákat, majd mikor kimondtam hogy nem, akkor elment egy késért és felvagdosta magát. Nagyon megijedtem tőle :( viszont láttam az arcán hogy tényleg nagyon szeret. Nem akarom kínozni tovább, de lehet hogy rosszul döntöttem. Lehet hogy tényleg nem lesz többet aki ennyire szeret? Mit tegyek most? Úgy érzem aki ilyet csinál az egy beteg ember. Vagy? Nem tudom! Valaki segítsen mert magamban egyedül ezt nem tudom megoldani, szüleimnek pedig nem mondanám el, elvégre csak 24 éves vagyok már. De nem tudom :(
2014. szept. 5. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nehogy egy ideggyengével maradj már. Letiltod és soha többet nem beszélsz vele, kész.
2014. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez érzelmi zsarolás és sajnálatból ne légy vele együtt, mert te leszel boldogtalan és lehet durvább dolgokat művelne magával, ha akkor jönnél rá újra, h még sem akarod ezt az egészet! Szerintem szüntess meg vele minden kapcsolatot, ne is beszéljetek egymással. Amit tesz magával az egy beteges viselkedés és így akar téged zsarolni. Ne vegyél róla tudomást és kész! Esetleg mond meg neki, h ezzel a viselkedésével még inkább elijesztett téged ettől a kapcsolattól, ezek után lépj le!
2014. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

lelki zsarolas. ha tenyleg vegezni akarna magaval, akkor hosszaban vagna el az ereit, nem csak vagdosna ossze-vissza.

ne hagyd magad, csak azert mert o ilyeneket tesz, neked nem kell vele maradni. hiszen ha igy kizsarolja hogy vele legyel, akkor hol vagy ebben a kapcsolatban TE MAGAD?

2014. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Magadban kell tisztázni hogy érzel iránta még valamit vagy nem, és hogy újrakezdenéd-e vele.

Sajnálatból ne legyél vele. Túl fogja élni!

Én is elvesztettem azt akiről azt hittem örök lesz, fáj de ez van túl lehet élni.

Ezzel nem kéne "fenyegessen" téged, hogy ilyeneket csinál.

2014. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Jó látni, hogy az előttem lévőeknek is ez a véleménye, mint nekem. Szerintem sem kéne összejönnöd vele, de én még a kapcsolatot sem tartanám! Nekem is volt ilyen barátom és nem engedett kilépni a kapcsolatból. Ez minden csak nem szerelem vagy szeretet, nagyon önző, hogy befolyásol téged és zsarol. Sajnálom, hogy te ezt el is hiszed neki, hogy szeret, ha szeretne nem csinálna ilyeneket.
2014. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Semmit, életképtelen egyed. Max hívd rá a rendőrséget, mentőket, aztán vagy bezárják az intézetbe, vagy nem.
2014. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Spilerke ***** válasza:
74%
Szerintem nem normális, aki ilyet csinál minél előbb hagy ott a francba egy ilyen pszichopatával nem tanácsos együtt maradni, még a végén neked támad azzal a késsel.
2014. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd tegyen amit akar! Nem ezereted sqjnalatbol ne járj vele!
2014. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy nagyon kemény gyerekkora volt, dobálták össze-vissza, az édesanyját is elveszítette gyerekként. De tudom ez nem mentség. Nagyon sok jót kaptam tőle, de tényleg. Sok sok szeretetet, figyelmet (egy ideig) aztán ezek elmaradtak és most tessék, ez. Lehet tényleg csak sajnálatot érzek iránta, de annyira össze vagyok zavarodva :S sose voltak ilyen és ehhez hasonló problémáim, mindig határozott voltam. De most nem megy. A másik hogy ezek után szerintem félnék tőle. Aki ilyet tesz, az gyenge, "selejtje" az emberiségnek, problémamegoldásból nulla. Azt hiszem megválaszoltam magamnak a kérdést...
2014. szept. 5. 10:58
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

A témában sajnos egy kicsit jártasabb vagyok a kelleténél, néhány gondolat a témában.


Ha valaki felvágja az ereit, akkor k rva sok vér van. De komolyan, rengeteg, és spriccel. Ebben az esetben beszélhetünk valós öngyilkossági szándékról(habár ezt nem közönség előtt csinálják).


Ha megvágja magát, akkor is van vér, adott esetben lehet elég sok, de ha nem spriccel\ömlik, akkor a vágás nem volt elég mély(~nem gondolja ő sem komolyan), vagy nem talált ütőeret(ami szintén akkor szokott előfordulni, ha nem komoly a szándék, csuklónál szoktak vágni, mert azt a legegyszerűbb elérni, és ott kell a legkevesebbet vágni(talán a nyaknál is lehetne, de az meg rosszul hozzáférhető), ha csuklónál mély vágást ejt, akkor nem igazán látok rá esélyt, hogy ne vágja át az ütőeret, ami viszont spriccelő vért eredményezne, úgyhogy vissza az eredeti elképzelésre, miszerint csak azt akarta, hogy megállítsd).


Szóval röviden, küld el a búsba, egyrészt nem a te felelősséged, hogy mit csinál magával, másrészt meg az ilyen nem érdemli meg, hogy aggódj miatta.

2014. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!